Від щирого серця вітаю вас з великою перемогою, з бравою заслугою вашої любові! У вас сьогодні діамантова річниця, ви прожили у шлюбі чудові 60 років. Прийміть щирі побажання міцного, як діамант, здоров’я, що сяє, як діамант, сімейного щастя і сяючою, як діамант, втіхи у ваших добрих і досі щиро люблячих один одного серцях. Миру вам, добрих гостей на порозі та благополуччя у вашому домі.

Чудове свято, значну дату на честь прожитих разом 60 років. Вітаю з діамантовим весіллям! Бажаю ще довгі роки залишатися один для одного найдорожчим і найулюбленішим діамантом, бажаю здоров’я та блага, великої удачі, сімейного розуміння, турботи та поваги близьких, достатку та душевної радості.

Ваша родина – це неймовірної краси намисто. А що вже говорити про його вартість та цінність. Ви – діамант, а Ваш чоловік – міцно тримає його оправа. І тільки коли ви разом, цьому виробу немає подібних у цілому світі. Так живіть ви в такій ідилії, гармонії та тандемі до платинового весілля.

Діамантовим блиском переливається 60-річна річниця весілля! Сердечно вітаю міцну та люблячу пару! Бажаю оптимізму, веселощів, спокійних теплих вечорів у улюблених обіймах та юнацького блиску в очах побачивши один одного. Здоров’я вам, довголіття та всеосяжного щастя!

Вітаю від душі з діамантовим весіллям, з 60-річчям міцних зв’язків та щасливого шлюбу! Бажаю вам жити довго і благополучно, зберігати в серцях добру надію та світле кохання, піклуватися один про дугу і збиратися у свята у колі великої родини.

Мої дорогі батьки, сердечно вітаю вас із річницею діамантового весілля! Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, гарного настрою, побільше сил і терпіння. Нехай ваше чарівне кохання продовжує гріти серця, а щастя ніколи вас не залишає!

Дорогі батьки, вітаємо вас із річницею вашого весілля — діамантовим весіллям! Вже 60 років ви разом. Це дуже великий термін. Ви подаєте нам приклад того, як потрібно любити. Ми бажаємо вам прожити ще багато років разом. Нехай ваше кохання не закінчується. Здоров’я вам обом, успіхів та щастя! Ми вас дуже любимо!

Дорогі наші, вітаємо з важливим святом для всієї родини – діамантовим весіллям! Дякую, що ви показали приклад того, як треба любити, поважати та цінувати своїх рідних, свою другу половинку. Будьте завжди щасливі, здорові, насолоджуйтесь життям у кожному моменті. Ми вас любимо!

Дорогі мої батьки, вітаю вас із вашим діамантовим весіллям. За 60 років ви стали не просто сім’єю, не просто міцною подружньою парою, ви стали один для одного союзниками, друзями, однодумцями, порадниками та помічниками у всьому. Рідні мої, я бажаю вам довголіття та здоров’я. Бажаю ясних днів та спокою душі. Бажаю домашнього затишку та достатку. Залишайтеся такими ж добрими, веселими, натхненними. Бережіть один одного і не припиняйте доглядати за діамантом свого кохання, щоб він сяяв яскравіше за всі дорогоцінні камені на планеті.

З діамантовим весіллям, мої найкращі батьки! Ви справжній ідеал сім’ї, приклад, який я хочу слідувати. Зберігши свої почуття, ви довели, що кохання, що живе вічно, існує, і воно перед нами. Вітаю!