Подруго мила, хочу привітати тебе з річницею весілля! Нехай сімейне життя радує та надихає. І нехай кохання завжди живе у вашому домі та охороняє ваш союз!

Мила подружка, з річницею! Бажаю тобі бути за чоловіком, як за надійною стіною! Нехай він буде чудовим чоловіком, коханцем та господарем! Нехай любить і балує тебе! Живи, як королева!

Дорога подруго, вітаю тебе з річницею весілля! Бажаю, щоб сімейне життя було схожим на казку, в якій не буде нічого поганого. Будь щаслива щохвилини і посміхайся щодня!

Люба моя, вітаю з річницею весілля! Нехай у сімейному житті ти будеш лише розквітати, відчувати гармонію, створювати затишок і ніколи не шкодувати про свій вибір.

Подруго, я вітаю тебе з річницею весілля. Бажаю завжди відчувати себе щасливою та коханою жінкою. Бажаю, щоб міцні руки чоловіка захищали тебе від бід. Бажаю, щоб його відважне серце невпинно тебе любило. Бажаю твоїй сім’ї достатку, гармонії та добра. Бажаю тобі неймовірних сил, щоб з кожним днем ​​проявляти себе ідеальною дружиною, процвітаючою господинею, розкішною жінкою.

З річницею весілля, моя люба подруго! Хочу побажати, щоб сімейне життя було щасливим, радісним, наповненим яскравими та позитивними моментами, а також нехай чоловік носить на руках, любить, цінує, поважає і просто робить тебе найщасливішим!

Подруга. З роковинами твою родину! Нехай любов твоя буде тебе оберігати від усіх негараздів, від бід і турбот, від проблем і переживань. Нехай йтимете ви життєвим шляхом за руку, підтримуючи і підбадьорюючи один одного кожен крок.

Подруго, я з величезним задоволенням із річницею привітати поспішаю. Ваша родина як граніт, міцна і непохитна перед бідами. Нехай дві половинки ваших сердець, з’єднавшись в одне ціле, стануть фортецею, яка не впустить до хати сварок та образ.

Подруго, у річницю твого весілля нехай новим спалахом у серці запалиться кохання, емоції, гама яких світитиме яскравим маяком для щастя. Роки лише нехай додаються у любові та вірності!