Мила моя, я вітаю тебе з нашим мереживним весіллям, сьогодні нам 13 років. Бажаю, щоб зі мною поряд завжди була така чудова, дивовижна, неперевершена, прекрасна дружина. Нехай навіть через 13 років у нас з тобою все буде весело, романтично та незвично, як у підлітків. Нехай у нас вистачить сил, розуму, фантазії та засобів, щоб досягти всього того, про що ми ще мріємо. Люблю тебе і обіцяю завжди огортати мереживами своєї турботи.

Мила моя дружина, люба дружина, я вітаю нас із 13-річчям нашого сімейного життя. У мереживне весілля я хочу побажати нам з тобою вічного кохання з мережив вірності, турботи, поваги та розуміння. Нехай нашій сім’ї не страшні будуть ні холоди, ні спека, ні дощ, ні вітер, хай усе у нас буде добре і добре, а число цієї річниці нехай для нас буде щасливим і вдалим.

Мила моя дружина, вітаю нас із мереживним весіллям, з 13-річчям подружнього життя. Бажаю тобі, сонечко, залишатися в душі все таким же веселим і дзвінким дівчиськом з чарівною посмішкою і натхненним поглядом, бажаю нашій родині не знати ні бід, ні прикростей, бажаю нам все так само спритно і легко продовжувати плести своє щастя з кружляв та уваги один до одного.

Моя рідна, всім забобонним на зло я скажу, що 13 — це дивовижна цифра, яка подарувала мені стільки радості та щастя, адже перебуваючи з тобою не може бути якось інакше! А найголовніше, що будь-які труднощі ми долаємо разом!

Дружина, з мереживним весіллям! Найдорожче в моєму житті — це ти. Я нескінченно дякувати життю, що послала мені такий скарб, і я дуже сподіваюся, що ти теж нескінченно зі мною щаслива всі ці прекрасні 13 років.

Дорога моя, сьогодні у нас чудове свято. Ми разом уже 13 років. З роками, ти стаєш тільки кращою, цікавішою, ефектнішою. твої очі, як і раніше, блищать, як у день нашого весілля. Продовжуй бути такою. Я пишаюся та поважаю тебе.