Дідусю, бабусю, дорогі мої, вітаю вас із річницею весілля! Як же радісно вкотре вас привітати! Здоров’я бажаю кожному з вас, а любові бажаю одного спільного на двох. Бережіть один одного!

Бабуся та дідуся, вітаю вас з річницею весілля! Хочу побажати вам все також показувати приклад справжньої щасливої ​​та дружної родини, підтримувати один одного у скрутну хвилину і до нестями любити один одного!

Бабуся та дідуся, вітаю вас з річницею весілля! Хочу побажати вам так само жити в радості, повазі та великому коханню. Величезного вам здоров’я та довгих спільних років життя!

Улюблені наші бабуся та дідусь, вітаємо з важливим святом для всієї родини – річницею вашого весілля! Дякую, що багато років тому ви покохали одне одного, сказали найпотрібніші слова, висловили свої щирі почуття. Бажаємо вам ніколи не старіти душею, бути завжди позитивними, привітними, відданими своїм принципам і вашому величезному коханню!

Улюблені бабуся та дідусь! У день річниці вашого весілля бажаємо яскравості в очах та любові у серцях! Нехай ваша любов залишається такою ж незвичайною і незрівнянною, а ваш великий союз вічним і непорушним. Ніколи не здавайтеся, підтримуйте одне одного, зберігаючи спокій та мир у душі. Висловлюємо все своє захоплення і бажаємо вам всього найкращого!

Улюблені бабуся та дідуся, бажаємо вам ніколи не переставати мріяти, міцно кохати один одного і бути в повній гармонії! Нехай ваша міцна та дружна сімейна пара буде прикладом для всіх. Будьте здорові, зберігайте затишок у домі та ваших серцях, живіть мирно, щасливо, благополучно!

Дорогі бабуся та дідусь, я вітаю вас із річницею весілля. Ви такі молодці! Ви справжній приклад кохання, розуміння та сімейного благополуччя. Я щиро бажаю вам сто років без бід, без труднощів та без смутку. Бажаю міцного здоров’я та достатку. Бажаю миру та добра. Нехай бабуся опікується дідусем, а дідусь обожнює бабусю! І хай так завжди буде.

З роковинами, мої улюблені! Нехай стільки проведених разом років ще міцніше зроблять ваше кохання, щоб попереду ще багато щасливих днів чекало. Бажаю залишатися молодими, енергійними та усміхненими. Бабуся та дідусь, вітаю!

Дорогі мої бабуся і дідуся, вітаю вас від щирого серця з річницею весілля! Бажаю, щоб ви завжди були здорові, щасливі та ніколи не сумували. Нехай ваша любов буде такою ж сильною, як і в молодості, а взаємодопомога та повага ніколи не згаснуть!

Мої улюблені матуся і татко, я щиро вітаю вас з річницею весілля! Для мене, ви — приклад справжньої гідної сім’ї, тож я бажаю вам і надалі ставитись один до одного з великою повагою, турботою та любов’ю!