Від щирого серця вітаю з річницею смарагдового весілля! Ви вже стільки років разом, і хочеться побажати вам ще більше терпіння один до одного, поваги, ласки, кохання та порозуміння. Бажаю зустрічати нові значущі дати і завжди залишатися найщасливішими та закоханими на планеті.

Ви разом уже більше півстоліття! Це вражаюча дата, що означає, що ви справжні «половинки» душ один одного. Зі Смарагдовим Весіллям вас. Побажати тут нічого, адже ви і так абсолютно щасливі та кохані. Тому у вас тільки наші вітання та радість за вас.

Вітаю з чудовою спільною датою, із чудовим 55-річчям сімейного життя! У ваше смарагдове весілля бажаю вам, щоб ваше життя було мирним і затишним смарагдовим містом, в якому правлять два люблячі серця. Здоров’я вашому дому, миру та благополуччя!

Дорогі мої, славні батьки, я вітаю вас із смарагдовим весіллям. За 55 років подружнього життя ви зуміли подолати всі труднощі, створити надійний притулок для свого кохання. Я від душі бажаю вам, рідні, здоров’я, гармонії та порозуміння. Бажаю почуватися молодими. Бажаю завжди мати сили для важливих та цікавих справ. І нехай ваші серця сяють смарагдовими надіями, які неодмінно ось-ось виправдаються.

Дорогі мої батьки, із смарагдовим весіллям, із 55-ю річницею весілля! 55 років пліч-о-пліч, в горі і в радості, в хворобі і в здоров’ї! Ми вами пишаємось і захоплюємося! Ми мріємо бути схожими на вас! Нехай ваші стосунки дарують вам лише радісні емоції ще стільки! Нехай ваша сімейна історія триває вічно! Будьте благословенні!

Дорогі та улюблені батьки, від щирого серця вітаю вас з річницею смарагдового весілля! Хочу побажати вам міцного здоров’я, так само любити, підтримувати та поважати один одного і далі, а також довгі роки життя. Нехай ваша сімейна гармонія ніколи вас не залишає, а гарний настрій та сміх завжди будуть на ваших обличчях.

Батьки, ви 55 років зберігаєте своє кохання, яке не зруйнують вітру, бурі та негаразди. Нехай на вашому шляху ніколи не зустрічаються скелі нерозуміння та вітру зради. Вітаю!

Батьки, ви 55 років бережете нашу сім’ю, даруйте любов і турботу один одному і мені. Ваш союз прекрасний і дивовижний, він є прикладом для наслідування і еталоном того, чого треба прагнути. Ви найкращі, вітаю!

Вітаю із закінченням 3 класу! Хочу побажати йти далі з таким самим успіхом, завжди бути прикладом для інших, побільше радіти й поменше засмучуватися. Нехай наступний шкільний рік буде легким, продуктивним, цікавим і незабутнім!

Улюблені наші, цей день справді важливий вашому міцному шлюбу вже 55 років. Бажаємо довгих спільних років життя, дивитися один на одного такими ж закоханими очима, як при першому побаченні, будьте дуже щасливі та кохані всією нашою родиною!