Дорогоцінні, милі друзі, сьогодні ви відзначаєте свою 11-ту річницю, з якою я поспішаю вас привітати. Подумати тільки, ви вже 11 років як сім’я, а здається, ніби тільки вчора ви обмінялися обручками під схвильовані крики гостей. Я дуже хочу побажати вам сьогодні добра і терпіння, яка є основою фундаменту будь-якого шлюбу. Ще я бажаю вам взаємної підтримки та розуміння, які допоможуть вам прожити у щастя не один десяток років. Достатку вашому дому та благополуччя сімейним узам!

Дорогі, вітаємо вас зі сталевими роковинами. 11 років бути пліч-о-пліч — це велика праця. Ви справжні молодці! Продовжуйте також підтримувати один одного, слухати і, головне, чути, розуміти і поважати. Нехай ваші відносини будуть такими ж міцними, як сталь, ще дуже довго. Здоров’я вам, сімейного затишку та благополуччя. Нехай яскраве вогнище вашої родини ніколи не згасає. Зі святом!

Завдяки Вашому коханню, підтримці, дружбі Ваш шлюб гордо вистояв і показав свою міцність за ці 11 років. Бажаю, щоб далі все трималося на цих трьох китах так само стійко, а кохання завжди було найголовнішою опорою. Насолоджуйтесь один одним і цим чудовим життям. Зі сталевим весіллям Вас!

Зі сталевим весіллям! Ваша сім’я показала гідний приклад фортеці, щирості та любові. Нехай і далі пліч-о-пліч долаєте найсильніші вітри і підіймаєтеся на високі стіни, які зустрічаються на життєвому шляху.

Зі сталевим весіллям! 17 років тому сказали ви один одному «так», і ці слова були найпрекраснішими та найправильнішими. Я бажаю любові величезної, щоб так само вона горіла як першого дня. Ви чудові!

З 11-річчям міцної спілки, зі сталевим весіллям вас! Довголіття вашій родині, тільки добрих гостей та звісток. Нехай повним завжди буде стіл, незабутніми — подорожі та вдалими — покупки. Всього вам найсвітлішого!

Нехай ваші стосунки завжди будуть пристрасними, як вогонь, ніжними, немов квітка, і міцними, як сталь! Нехай ваша сім’я живе щасливо та отримує лише задоволення від життя! Бажаю вам вічного кохання, здорових дітлахів і гарного достатку!

Вітаю з роковинами! Ваші стосунки вже такі міцні, як сталь. Бажаю, щоб ви ніколи не сварилися та стояли горою один за одного. Бажаю, щоб кохання панувало у стосунках, а тепло й достаток — у хаті.

Вітаю вас, дорогі, з 11-річчям вашого сімейного життя. У стале ваше весілля бажаю вам сталевого здоров’я і такого ж твердого і сріблястого щастя, бажаю благополучного подальшого спільного шляху, доброго успіху, невгасимої любові і світу.

Вітаю вас із 11-річчям сімейного життя! У ваше сталеве весілля бажаю залишатися люблячим подружжям, пов’язаним однією ниткою щастя міцніше, ніж сталь. Нехай ваша родина не знає бід і смутку, нехай ваше вогнище палає вогнем достатку, добра і радості!