Бібліотеки нехай ніколи не залишаються порожніми. Щоб завжди вони зберігали знання та допомагали читачам стати освіченішими. Бажаємо розвивати цей напрямок і пишатися тим, як багато всього зібрали бібліотеки. Вітаємо!

Щиро вітаємо всіх, хто так чи інакше причетний до цього свята! Щоб не підводило зір, книжки не припадали пилом і поверталися вчасно, в цілості і безпеці! А також вдячних читачів!

Бібліотека – це зосередження мудрості віків та сховище знань людства. Саме в бібліотеках ми черпаємо той заряд моральної енергії та знань, що дозволяє нам бути культурними людьми. Дякую тобі за те, що ти несеш світло знань у маси!

Вітаю із чудовим святом освіти! Нехай Всесвітній день бібліотек поєднає тих, хто забуває про все на світі, схилившись над сторінками улюбленої книги. Бажаю, щоб під кожною обкладинкою відкривався новий світ, хай поки що невідомі автори потішать нас своїми шедеврами. Бажаю захоплюючих історій, глибоких думок та яскравих вражень!

Охоронці епох і всіх світів, опікуни історії та безлічі наук, я вітаю вас із професійним святом. Дорогі колеги, бібліотекарі, бажаю вам щоденної насолоди від нашої цікавої роботи. Нехай занурення у світ книг завжди буде новою пригодою. Бажаю удачі в житті та міцного здоров’я, більше читачів та нових унікальних томів літератури на полицях.

Величезна подяка та вдячність усім працівникам бібліотек за їхню самовіддану працю! За те, що вони продовжують берегти знання, накопичені віками для нас усіх. Із Днем бібліотек вас! Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і зберігають книги.

Шановні колеги! Прийміть сердечні вітання з нагоди Всесвітнього дня бібліотек, чия науково-просвітницька діяльність за всіх часів сприяла культурній просвіті людей. Бажаємо вам завжди почуватися здоровими, затребуваними, бути в центрі подій, позитивно зустрічати зміни та вірити в удачу!

Книги оточують нас все життя і є маленькими промінчиками великого світла знань. У книгах цілий світ, і це, як ніхто інший, знаєте ви, наші шановні бібліотекарі. Із професійним святом вас! Бажаємо вам щастя та творчих успіхів, душевної радості та вдячних читачів. Нехай ваша робота завжди буде захоплюючою та захоплюючою. Дякуємо вам за наші затишні бібліотеки та акуратні книги!

Колеги, я вітаю вас із Всесвітнім днем ​​бібліотек і хочу від душі побажати частих гостей у наших храмах, приємного спілкування з людьми та цікавих зустрічей, яскравих днів у роботі та щасливих у житті. Нехай діти відкривають для себе дивовижний світ казок та історій завдяки нам, а дорослі знову навчаться мріяти та вірити у доброту сердець. Усім бажаю здоров’я, удачі та благополуччя.

Книга: саме в ній з дитинства ми черпаємо і знання, і емоції, і враження; на книгах виховуються наші душі та наші характери. Тож нехай Всесвітній день бібліотек буде святом для тих, хто щасливий, гортаючи сторінки улюблених книг. Бажаю працівникам бібліотек натхнення, креативу та нескінченного захоплення на ниві їхнього прекрасного Служіння, хай збережуть вони Книгу для нинішніх та майбутніх поколінь!