Вітаю із Днем будівельника. Бажаю, щоб будівництво йшло весело, як у Шурика в кіно, щоб не доводилося орати, як студенту, але й, щоб не ледарювалося, лежачи на соломі, як Феді. І нехай кораблі борознять космічні простори, а ти підкоряй п’єдестали слави та пошани у будівельній справі. А, щоб все виходило, хочу не хворіти і ніколи не сумувати.

Вітаю із Днем будівельника! Бажаю, щоб нерви були міцними, як цегла, щоб здоров’я було міцніше за бетон. Нехай все ладиться в будівельних справах, нехай і в житті вирує робота з будівництва особистого щастя і блага. А ще побажаю удачі, щоб із нею все й завжди виходило за вищим розрядом.

Вітаю із Днем будівельника! Бажаю тобі йти по будівництву життя, і хай на ногу тобі впаде цегла успіху. Впади в цемент везіння. Відчуй підтримку друзів, почувши гучний сміх колег. Посковзни на сходах радості. І нехай тобі на голову висиплеться пилюка зі щастя. І нехай твоє обличчя осяє радісна усмішка. Життя вдалось. Усього тобі найкращого та виконання всіх твоїх бажань!

Вітаю із Днем будівельника! Бажаємо, щоб ваші будівельні навички стали у нагоді вам і в особистому житті. Складайте свою долю по цеглинці рівно і акуратно. Не поспішайте, щоб не злякати птаха щастя. Замішуйте цемент успіху під фундамент життя, і нехай він буде міцним як моноліт. Цементуйте дорогу удачі міцно й гладко, щоб у житті щастило, щастило, щастило. Замішуйте цемент терпіння та витримки, і тоді ви всі труднощі подолаєте. І фарбуйте своє життя яскравими теплими райдужними фарбами, щоб ваше життя та світ навколо були прекрасними! Неосяжного вам щастя!

Щиро вітаємо працівників будівельної сфери з днем ​​будівельника! Нехай будівництво ладиться, споруди зводяться з космічною швидкістю, гроші течуть рікою! Бажаємо вам гарної погоди, стійкого фундаменту, стійких стінок, міцного розчину! Нехай бригадир прощає всі помилки та помилки, а начальник нагороджує солідною премією! Нехай ваші дружини бережуть вас, поважають та люблять!

З днем ​​будівельника. Нехай кельня в твоїх руках буде чарівною, нехай усі проекти стають справжніми шедеврами будівельного мистецтва. Працюй весело і з піснею, втілюй у реальність усі свої круті ідеї, живи чудово і чудово.

З днем ​​будівельника. Бажаю бути першим на будівництві, хочу бути першим в рядах сильних і сміливих чоловіків. Строй, щоб не тяп-ляп, а «ух ти», живи не так сяк, а шалено і красиво.

З днем ​​будівельника! Бажаємо найміцнішого здоров’я і величезної витримки, нехай усі цеглинки, як у житті, так і на роботі, складаються в потрібному порядку, Геракл нервово курить осторонь і заздрить Вашій силі!

З Днем будівельника вітаю всіх підрядників, будівельників та бригадирів і бажаю, щоб цемент був міцний, цвяхи не рідкими, а конструкція стійкою!

Нехай усе побудоване вами стоїть століття. Бетон завжди міцний, цегла не руйнується, архітектор планує нормальний будинок, а не як завжди. Ви все побудувати легко та без мату.