Моя чудова та мила подруго, вітаю тебе з Днем медика, люба. Ти рятуєш цей світ своєю неймовірною красою та добротою серця, відмінною роботою та чуйною душею. Бажаю тобі великої удачі та міцної любові, самопочуття на тверду п’ятірку та незламного щастя життя.

Моя дорога, шанована та обожнювана, найчудовіша, красива та еротична медсестричка! Бажаю, щоб у тебе були тільки спокійні зміни, слухняні та адекватні пацієнти, лояльне та грамотне керівництво, а також щире величезне бажання приходити на роботу та допомагати людям, які страждають. Сама ніколи не хворій, будь завжди таким же світлим і добрим ангелом у білому медичному халатику. З Днем медика, подружко!

Дорога подружка, з професійним святом! У День медика бажаю тобі професійного зростання, міцного здоров’я та бадьорості, жіночого щастя та взаємної любові! Нехай вдячні пацієнти, що одужають, носять тебе на руках, а керівництво цінує і преміює за особливий внесок у улюблену справу!

Дорога подруго, вітаю з твоїм професійним святом, із Днем медика! Всім нам потрібні по суті дві речі: здоров’я та кохання. Дякую тобі за те, що допомагаєш зберегти перше і нехай завжди тобі супроводжує у твоїй справі та по життю друге! Терпіння, сил, добра, гідної винагороди, вдячних пацієнтів.

Дорога моя подружка! Вітаю тебе з твоїм професійним святом. Бажаю, щоб усі твої пацієнти одужували. Щоб усі хвороби та недуги від тебе в страху розбігалися. Щоб ти сама ніколи не хворіла, а завжди залишалася такою ж молодою, привабливою та сексуальною лікаркою у білому халатику. Зі святом!

Дорога моя подруго, вітаю тебе із професійним святом — Днем медика! Бажаю, щоб твоя медична діяльність приносила тобі насолоду, надихала і сприяла розвитку в потрібному напрямку. Будь здорова, красива, кохана і завжди у гарному настрої!

З Днем медика, подруго. Бажаю тобі завжди бути милим ангелом у халаті на своєму посту і напрочуд прекрасною жінкою у своєму житті. Здоров’я тобі і всім оточуючим, високого рівня удачі та репутації, міцніше, ніж спирт, любові і такої ж краси, що п’янить!

З Днем медика, подруго. Бажаю легко пурхати «білим халатом» улюбленою лікарнею і однією лише своєю посмішкою рятувати здоров’я людей. Будь білою та пухнастою, як вата, сміливою та стрімкою, як медична голка!

З Днем медика, моя люба подруга. Нехай від будь-яких невдач і негараздів у тебе знайдеться вакцина, нехай не турбує тебе головний біль і не хвилює жодна проблема. Бажаю бути найкрасивішим і вмілим медиком, найщасливішою та чудовою жінкою.

Подруго, з днем ​​медика! Нехай здоров’я буде міцним, щоб ти приходила до медиків попити чаю і обговорити погоду на завтра. Усміхайся частіше і радуй посмішкою всіх навколо, щоб щодня дарував тепло, радість та посмішки.