Товариші, вітаю із днем ​​металурга! Бажаю з усією любов’ю та відданістю ставитися до своєї справи, бути відповідальним та гідним працівником та людиною!

Товариші, вітаю із днем ​​металурга! Бажаю бути міцними і здоровими, старанними терплячими, а також вирішувати всі проблеми з легкістю!

З днем ​​металурга, друзі! Нехай завжди світить яскраве сонце над головою і зігріває своїми променями. Бажаю ніколи не сумніватися у своїй значущості та бути здоровими завжди!

Із Днем металурга! Дякую за вашу працю! Бажаємо вам бадьорого настрою, величезного щастя, блискучих результатів у роботі та усіляких благ! Нехай гроші та слава стануть вашими вічними супутниками!

Із Днем металурга! Бажаємо душевного комфорту, сімейного затишку, розуміння та підтримки з боку колег та рідних, благополуччя та усіляких успіхів!

Вітаю із днем ​​металурга! Бажаю, щоб ваша праця завжди була високо оцінена, по життю все йшло гладко і благополучно і здоров’я було міцним у вас та ваших сімей!

Від щирого серця вітаю з днем ​​металурга! Нехай у будинку завжди панує затишна та спокійна атмосфера, на роботі не буде жодних проблем, а у житті все складається так, як потрібно саме вам!

Металурги, зі святом! У ваш день нехай буде життя в єдину картину. Де буде щастя та радість. Нехай важка робота не забирає сил, а робить міцнішим, сильнішим і впевненішим у собі.

Металург – професія з широким спектром спеціальностей і для більшості з них потрібна фізична праця та концентрація уваги. Тому бажаю міцного здоров’я, сил та витривалості!

Гідного визначення свого життя, прояву щирих почуттів, розкриття своєї особистості, позитивних результатів у сім’ї, кар’єрі, стосунках. Нехай емоційно і фізично завжди буде спокійно і добре.