Щоб залишалися завжди молодими, щоб пісок під ногами був тільки на пляжі. Нехай ночі проходитимуть у веселощі, а ранок без похмілля. І нехай не болить голова, і не мучить сумління за вчорашній день.

Вітаю всіх, хто вважає себе молодим, із Днем молоді. Будьте завжди у своєму репертуарі, гойдайтесь на позитивних хвилях і тусуйтесь з тими, з ким вам легко та невимушено!

Молодість — пора мрій, побачень, зухвалих та сміливих рішень, яскравих вражень та неймовірних досягнень. Бажаю тобі завжди пам’ятати про швидкоплинність життя, користуватися всіма його благами, бути чарівником для себе та для інших, запалювати та досягати!

Бажаємо вам, молодим, добре обміркувати свої цілі, щоб не опинитися потім на хибному шляху. Виправляти ситуацію буде важче, ніж одразу брати старт у потрібний бік.

Із Днем молоді! Неважливо, скільки тобі років, неважливо, яка в тебе вага і як тебе звуть. Якщо ти любиш танцювати, співати чи пити, це точно твоє свято! Цього дня обов’язково зроби щось неординарне, несподіване навіть для себе! Головне, щоби при цьому не постраждав жоден представник молоді! Бажаю драйву, веселощів, азарту та феєричного настрою!