У День народної єдності хочу побажати терпіння та витримки, завзяття у боротьбі за єдиний успіх народу, надії на світле майбутнє, права на щасливе життя у світі дружби та розуміння, взаємодопомоги та єднання наших людей.

У День народної єдності бажаю добра та розуміння, толерантності та тактовності! Нехай милосердя і великодушність завжди будуть у серцях. Нехай усі народи процвітають та допомагають один одному! Щирості всім нам та мудрості!

У День народної єдності бажаю Вам міцного здоров’я, непереможної волі та гордості за свій народ та країну. Пам’ятайте про історичне коріння і традиції, будьте терпимішими і дружнішими один до одного, бережіть мирне небо над головою!

Будемо разом триматися і один за одного стоятимемо, силу нашу множити і множити — щоб у потрібний час її використовувати, як це зробив Кузьма Мінін багато років тому. Із Днем народної єдності!

Вітаю з Днем народної єдності і бажаю стати міцнішим духом, набути нової сили, повірити у свій успіх і не шкодувати сил для спільної справи. Нехай наша країна процвітає, нехай народ наш живе щасливим, дивовижним, повноцінним життям.

Вітаю з Днем народної єдності і бажаю ніколи не відчувати самотності і твердо знати, що твій народ непереможний, сильний та дружній. Вір у себе, у свою країну, у своїх людей і нехай попереду на тебе чекає лише успіх.

Вітаю з Днем народної єдності і бажаю бути непереможним і силою, і духом, залишатися вірним єдиній ідеї свого народу, щиро любити свою батьківщину та працювати на благо спільного миру та процвітання.

Вітаємо! Нехай єдність буде в згуртованості, силі та в однаковому способі мислення. Нехай поважають народ за його добродушність і волю, прагнення до перемог і всеосяжної любові не лише до себе та сім’ї, а й до оточуючих людей.

Вітаю із Днем народної єдності. Нехай міцним і стійким буде зв’язок нашого народу, нехай кожен пишається своєю історією та державою, нехай для наших людей щодня буде щасливим, ясним, мирним та радісним.

Вітаю із Днем народної єдності. Бажаю сил і терпіння, мудрості та витримки, бравих ідей та патріотизму, правди у словах та доброти у вчинках, впевнених позицій життя та почуття гордості за свій народ.