Вітаю мужніх людей, які мають міцний характер і сталеві нерви. Людей, які присвятили себе дуже важливій професії — службі позавідомчої охорони МВС. Бажаю успіху в житті та благополучного несення служби. Бажаю радісних моментів та гарного настрою. Нехай улюблена робота несе лише задоволення та достаток, і не таїть жодних небезпек.

Вітаємо тих, хто стоїть на правоохоронці там, де їх рідко помічають. З Днем Працівників Служби Позавідомчої Охорони МВС! Нехай ваша служба завжди буде тим, про що ви з радістю та гордістю розповідаєте друзям, знайомим та сім’ї. З професійним святом та всіх благ, які вам тільки потрібні у цьому житті.

Я щиро вітаю з професійним святом! Бажаю завжди бути впевненим, надійним, сильним та з бойовим настроєм на службі! Ну і, звичайно, не забувати відпочивати і душею, і тілом.

Нехай мужність не відає меж, нехай сила наповнює вас до країв з кожним днем. Нехай вдається будь-яка справа, а хоробрість із гідністю живе в серці. Нехай удача оберігає від мінливості долі, нехай служба буде злагодженою і спокійною.

Вітаю із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС. Бажаю, щоб великі зірки прямо з неба падали на твої погони, щоб твоя служба була і безпечна, і легка. Терпіння та мужності, удачі та всіх благ в особистому житті, вірний та бравий охоронець!

Вітаємо із професійним святом працівників служби позавідомчої охорони МВС. Як би складно вам не було, знайте, що від вас залежить безпека та спокій громадян. Нехай ваша служба буде успішною і росте в душі почуття гордості.

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Цей день наголошує на важливості державної політики щодо захисту прав особи, забезпечення безпеки та громадського порядку! Бажаємо вам впевненості у завтрашньому дні!

Бажаю службу щодня гідно переносити, щоб пишалися і вихваляли, щоб наслідували приклад і намагалися бути схожими на Вас. Нехай у житті завжди залишається час на себе та сім’ю, на різні дрібниці та примхи. Вітаю!

Усіх працівників позавідомчої охорони вітаю зі святом. Нехай ваша служба не буде вам тягарем, нехай успіх і благополуччя супроводжують вам у житті. Нехай ваша праця приносить спокій людям. Будьте здорові та щасливі!

У цей важливий для всіх день, хочеться лише слова подяки сказати, за відвагу та честь, за справедливість та людяність, за те, що завжди стежите за порядком, навіть усупереч своїм інтересам. Зі святом!