Вітаємо всіх із чудовим святом, коли настрій підвищується від вдалого жарту чи посмішки, з днем ​​сміху! Нехай кожен день вашого життя дарує вам привід для радості, а веселий заливистий сміх сприяє продовженню життя!

Бажаю до всього ставитися з гумором, нічого не приймати близько до серця, вміти посміятися з себе, з посмішкою приймати навіть складні ситуації та позитивно дивитися на світ. З Днем сміху!

Ось і настав найвеселіший день року! Вітаю тебе і бажаю, щоб у твоєму житті не було смутку та нудьги, а щоби правило веселощі і радість. Дзвінкого сміху у твій дім, позитивних емоцій та щастя. З Днем сміху, ненудного життя та куражу!

Весело та голосно вітаю з Днем сміху. Нехай життя підносить радісні та дивовижні сюрпризи, нехай буде багато удачі та везіння в ній, нехай серце радують добрі жарти, а сміх нехай по-справжньому продовжує щасливе життя.

З веселим святом, із Днем сміху! Сміх – це емоція, яка викликає на нашому обличчі щиру посмішку, а разом з нею очі, що горять від задоволення. Так давайте більше сміятися, веселитися і посміхатися, щоб бути трохи щасливішим!

У день сміху нехай звідусіль буде чути гучний, веселий, що заражає всіх в окрузі і заливистий сміх, щоб до преса на животі. Нехай насмієшся і навеселишся ти так, щоб заряду позитиву вистачило до наступного квітня.

Нехай ваші обличчя завжди освітлює посмішка. Нехай гарний настрій супроводжує завжди і скрізь. Нехай надійні друзі роблять це життя ще цікавішим. З Днем сміху!

Вітаю! Ти виграв мільйон! Жарт — адже сьогодні День сміху. Тож нехай у твоєму житті вистачає добрих і веселих забав, щирих усмішок та високих ноток дзвінкого сміху. Іди в ногу з гумором, не забувай розслаблятися і сміятися від душі.

Вітаю з днем ​​сміху! Бажаю посмішку від вуха до вуха! Чудового настрою, мільйон жартів та гори радості! Даруйте щастя оточуючим, піднімайте настрій та веселіться від душі!

Вітаю з Днем сміху! Бажаю море усмішок, чудового настрою, безперервного потоку позитивних емоцій, прекрасного почуття гумору та позитиву у всіх справах! Сміх продовжує життя, то давайте жити вічно!