З Днем танкіста! Нехай життя буде захищеним від невдач, бід, неприємностей та негараздів, немов броня танка. Бажаю ніколи не зустрічати на своєму шляху труднощів та неприємностей. Бажаю, щоб усі рішення були правильними, а обраний шлях завжди вів на щастя.

З Днем танкіста! Бажаю завжди йти на прорив, добиватися перемоги і вірити у свої сили, бажаю, як найміцніша, найміцніша техніка — танк, бути найміцнішою, найсильнішою людиною, відважним, мужнім, сміливим чоловіком. Прагни і перемагай, люби, бережи своє щастя і залишайся гордістю для близьких, для міста, для всієї країни.

Вітаю із Днем танкіста. Бажаю міцних нервів, як гусениці. Бажаю повної обачності у житті, як у вежі. Бажаю надійного кохання, як броня! Будь сміливим, сильним, мудрим, невтомним та непереможним. І пам’ятай: танки бруду не бояться, а танкісти не бояться взагалі нічого! Бажаю успіхів та геройських вчинків, які вінчаються перемогою!

Вітаю з днем ​​танкіста! Бажаю, щоб мужність і відвага завжди супроводжували, щоб удача йшла пліч-о-пліч. Нехай стійкість духу, любов до вітчизни та відданість були вірними супутниками. Міцного вам здоров’я, легкої служби, надійних соратників, миру, благополуччя та всіх бажаних благ! Зі святом!

День танкіста – професійне свято танкістів і танкобудівників, яке відзначається щорічно у другу неділю вересня. Заснований Указом Президії Верховної Ради СРСР від 1 липня 1946 року в ознаменування великих заслуг бронетанкових та механізованих військ у розгромі супротивника у роки Великої Вітчизняної війни. До 1980 року він відзначався 11 вересня, т.к. саме цього дня 1944 року радянські війська досягли серйозних успіхів під час проведення Східно-Карпатської операції. У 1980 році Указом Президії Верховної Ради СРСР було встановлено поточну дату – другу неділю вересня.

Тактовний, Автентичний, Непохитний, Міцний, Винахідливий, Стійкий, Тлумачний — такий він справжній танкіст! Вітаю із Днем танкіста. Бажаю потужних сил, ударної роботи, великих проривів, сміливого подолання будь-яких перешкод на шляху успіху.

З днем ​​танкіста. Бажаю завжди прориватися та перемагати, бажаю ніколи в собі не сумніватися та не боятися перешкод на шляху. Відважний танкіст, смілива людина, будь здоровий і міцний, бадьорий і сильний, кмітливий і наполегливий, непохитний і оптимістичний.

З Днем танкіста! Бажаю досягати цілей, отримувати круті результати і рухатися життям на хвилі успіху! Нехай залізний товариш ніколи не підводить!

З днем ​​танкіста! Бажаю завжди чітко бачити свої плани на майбутнє, слово дуло танка спрямоване в ціль. Без перешкод і труднощів рухатися звивистим шляхом, змітаючи все погане, наближаючись до світлого і яскравого життя.

Вітаю від щирого серця з Днем танкіста! Бажаю моральних сил та міцного фізичного здоров’я, удачі та високих успіхів, благополуччя та відсутності життєвих промахів. Нехай у житті буде багато перемог, плідних днів та приголомшливих вечорів відпочинку.