У день ВМФ побажаю не втрачати витримки, йти життям «повний вперед» і ні кроку назад. Нехай сміливість та рішучість будуть твоїм фарватером.

У день ВМФ ми бажаємо вам доброго здоров’я та вміння зберігати оптимізм за будь-яких обставин.

Ми пишаємось військовими моряками своєї країни та звично бажаємо їм сім футів під кілем.

Бажаю щоб вам завжди світила дороговказ, вказуючи шлях і оберігаючи від негараздів. Бажаю в день Військово-Морського Флоту море радості, щастя та успіху!

Бажаю стійкості, відваги, рішучості, пошани, пошани, великих успіхів, крутих морських пригод і бурхливих емоцій щастя. З Днем Військово-Морського флоту.

Бажаю сміливо борознити простори життя, гойдатись на хвилях щастя, купатися у водах благополуччя та мати свою власну тиху гавань для відпочинку. З Днем ВМФ!

Бажаю підкорювачам морів та океанів бути володарями штурвалів своїх кораблів. Сім футів під килем. З Днем Військово-Морського Флоту!

Бажаю міцного здоров’я та успіхів у такій важливій справі, як захист морських рубежів. Кохання близьких людей, удачі у справах та сили духу!

Бажаю вам, наші моряки, ніколи не сумувати, радіти кожній хвилині, у всіх заходах здобувати перемогу і завжди прагнути подвигів і перемог.

Дорогі наші військові моряки, доблесті вам на службі, мирних морів-океанів, затишку в будинках, любові близьких, терпіння, великодушності!