Кохання, щастя, благополуччя, і всього найсвітлішого цього прекрасного дня. Нехай, незалежно від погоди за вікном, у твоєму домі, у серці та душі завжди буде тепло!

Бажаю не втрачати віри в себе, знайти надію на світле майбутнє, купатися в любові до себе та близьких, мати мудрість слідувати за своїми мріями! Зі святом!

Бажаю вірити в добро, сподіватися на краще і любити кожен день свого життя. З днем ​​Віри, Надії та Любові!

Бажаємо, щоб віра ваша міцніла, надія ніколи не залишала вас, а кохання завжди зберігалося в серці.

У це святе свято бажаю світла та добра! Нехай небесні покровителі бережуть тебе і захищають від усіх негараздів. Нехай довкола буде тільки благодать і радість!

Цього святого дня бажаю всього найсвітлішого! Нехай Віра, Надія, Любов і їхня мати Софія з небес дивляться на тебе і завжди зберігають від бід!

У це чудове свято бажаю, щоб Віра ніколи не покидала, Надія супроводжувала у кожному починанні, Любов розквітала у вашій душі, а Софія дарувала гармонію.

Цього осіннього дня поспішаю привітати зі святом безмежної віри, нескінченної надії, всеосяжної любові та вінцем всього бажаю мудрості! Нехай все буде добре.

Цього дня хочеться щиро нагадати всім. Завжди вірте. Віра завжди дає надію, а надія завжди дає шанс любові. Зі світлим і прекрасним святом!

У такий світлий день, у свято Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії хочеться побажати лише миру, гармонії душевного спокою.