У це світле православне свято бажаю, щоб ваше життя було схоже на мед — таке ж солодке та ароматне.

У цей день хай буде смачний мед на кожному столі. Нехай радість від свята розлітається по всій окрузі. З Медовим Спасом!

Цього дня ми бажаємо вам миру, радості, чистих помислів та працьовитості!

У світле свято медового Спаса бажаю світлого життя, допомагайте один одному, даруйте любов і тепло оточуючим, будьте добрими!

У Перший Спас, нехай медове життя стане, солодким, смачним, барвистим, теплим. Зустріть свято з найсерйознішими близькими.

У Медовий Спас я щиро бажаю тобі благодатного життя, в якому будуть добрі люди, славні вчинки, щасливі дні, світлі надії та солодкі, як мед, мрії.

У Медовий Спас нехай пролунає у двері стукіт, а постукає в будинок щастя. Бажаю усмішок сонячних, щоб солодко було на губах, з присмаком радості та ласки.

У Медовий Спас бажаю щастя, віри та надії, здоров’я, миру та любові. Нехай кожна мить буде солодкою і доброю. Нехай попереду чекають славні дні.

У Медовий Спас бажаю любові, достатку, миру та добра. Нехай твій життєвий шлях освітлюється світлом благодаті. Нехай кожну мить буде солодким, наче медок.

Бажаю вам у медовий врятувати прожити багато років, наповнених солодкими мріями та ароматом. Нехай все у вас виходить, а щастя та везіння липнуть як мухи на мед!