Шановні наші кухарі, ми вітаємо вас із вашим професійним святом. У Міжнародний день кухаря хочемо сказати «велике спасибі» за наші ситі животики, за користь та чудовий смак ваших страв. Бажаємо вам ніколи не втратити своїх вправ, завжди приємно дивувати всіх нас і кожен день свого життя робити солодким, смачним, корисним.

Дякуємо нашим чудовим кухарям за те, що смачно та корисно для нас готують. Вітаємо Вас з Міжнародним днем ​​кухаря та бажаємо, щоб життя було, як цукор, а не сіль, щоб ви завжди і всюди встигали, щоб вас любили та щиро поважали, адже завдяки вам з покоління в покоління ростуть здорові, задоволені та ситі дітки.

Вітаємо з міжнародним днем ​​кухаря нашого чудового кулінара! Ваша праця в дитячому садку – це безліч ситих та задоволених дитячих посмішок. Це нові меню та постійна різноманітність страв. Це користь і величезна душа вкладена в улюблену справу. Зі святом, будьте щасливі!

Наші діти найсильніші, здорові, веселі, розумні, красиві та життєрадісні, а все тому, що в нашому саду готують смачні та корисні сніданки та обіди. Дорогі кухарі, вітаємо вас з Міжнародним днем ​​кухаря та хочемо побажати завжди працювати з ентузіазмом та гарним настроєм, встигати дивувати і наших діток, і своїх близьких, залишати частинку душі та свою любов у стравах, а натомість отримувати захоплення, подяку та здивування.

Дорогі наші кухарі, ми вітаємо вас із Міжнародним днем ​​кухаря. Дякую за те, що ваші сніданки та обіди наповнюють нас силами та здоров’ям, натхненням та гарним настроєм. Ми бажаємо, щоб робота завжди «кипіла», щоб ваші серця завжди наповнені були щастям, любов’ю та радістю. Здоров’я вам, благополуччя та удачі для будь-яких ідей.

Бажаю смачних страв, щоб стіл ломився від страв, щоб шлунок бурчав і дякував. Бажаю на роботі готувати шедеври, а вдома відпочивати, щоби у колі великої родини з усмішками та гарячими зізнаннями.

Дорогі кухарі, ви коханням ділитеся через свої творіння! Без вас не обійдеться жодне свято, ваші золоті руки дарують стільки емоцій та гастрономічних фарб, що хочеться побажати вам лише щастя, благополуччя та завжди гарного настрою!

Ви талановитий кухар, справжній професіонал у своїй справі! Бажаю Вам, щоб робота завжди була насолодою, і щоб у Вашому житті було багато солодких моментів!

Усіх кухарів із їхнім міжнародним днем! Нехай млинці не підгоряють, молоко не тікає, а солі та спеції у стравах будуть в ідеальній кількості!

Смачна їжа – одне з найкращих творінь на Землі. Вітаю із міжнародним Днем кухаря. Нехай ваша улюблена справа приносить радість іншим та особисто вам.