Вітаю із Днем медсестри. Бажаю п’яніти від щастя, а не запаху спирту. Бажаю втрачати свідомість в обіймах коханого, а не побачивши крові. Бажаю бути успішною щодня, а не в окремих випадках. Бажаю бути ангелом у плоті, а не лише у білому халаті!

Бажаю тобі завжди привабливо виглядати в білому халатику з клізмою навперейми! З усмішкою лякати буйних пацієнтів уколами та крапельницями! Нехай твій пульс не перевищує швидкості, а тиск не скаче і стоїть по стійці смирно! Нехай температура тіла підвищується тільки побачивши молодого і симпатичного лікаря! З Днем медсестер вітаю!

Бажаю принца на білому коні та високої репутації на білому халаті! Вітаю із Міжнародним днем ​​медсестри. Нехай голки встромляються в попи легко і не боляче, нехай улюблена робота ніколи не змусить сумувати і щось шкодувати. Бажаю успіхів, хороших друзів та важливих перемог, а також твердої вдачі, стресостійкості та чарівної краси!

Вітаю з Міжнародним днем ​​медсестри і бажаю не бруднити поганими вчинками свій білий халат, бажаю змінювати, змінювати і ще раз змінювати своє життя на краще! Бажаю пурхати по лікарні веселим метеликом і пожвавлювати кожного пацієнта. Будь завжди прекрасною, для ворогів — небезпечною, а для всього світу — цікавою!

Вітаю із Міжнародним днем ​​медичної сестри. Бажаю по лікарні пурхати веселим метеликом та кожного пацієнта зцілювати чудодійним нектаром своєї усмішки! Нехай кожен день буде успішним, нехай щастя буде неминучим, нехай здоров’я та харизма не підводять ніколи!