Вітаю з Міжнародним днем ​​танцю та бажаю щодня зустрічати з усмішкою та неймовірним натхненням, танцюючи під музику щастя та кохання. Нехай завжди буде настрій, бажання та прагнення подарувати світові танець свободи та краси.

Вітаю всіх та кожного з таким чудовим святом як день танцю! Нехай ваші життєві обставини так і тягнули вас у танець, нехай усі танці виходять гарними та витонченими, як і саме життя.

Вітаю вас із Міжнародним днем ​​танцю! Нехай ваше життя буде прикрашене музикою, лагідністю, ніжністю і рухом, що дарує молодість душі і тілу, в такт серцевому ритму, гарному настрою, почуттям і емоціям! Зі святом!

Вітаємо всіх любителів танців із цим чудовим, задерикуваним святом! Нехай від радості в житті вам завжди хочеться танцювати, а душа буде сповнена натхнення! Бажаємо ніде не відчувати втоми і завжди сміливо виходити на танцпол!

Бажаю тобі, як у танці, швидкого та повільного ритму. Нехай на роботі час біжить у швидкому темпі, змінюючись на повільний, щоб насолодитися улюбленим відпочинком у приємній компанії. Веселощів, кохання, позитивних емоцій тобі в цей день! З днем ​​танцю!

Всіх професійних та танцюристів-початківців вітаю з Міжнародним днем ​​танцю! Бажаю я вам гарного паркету, фізичної та моральної гармонії, прекрасної пластичності та феєричного почуття ритму!

Цього дня хочу побажати більше крутого ритму, гарних рухів, запаморочення від щастя, насолоди щодня, в якому танець — рятівне коло від поганого настрою, проблем зі здоров’ям та поганих думок. З днем ​​танцю!

З Міжнародним днем ​​танцю всіх! Це дуже чудове свято, яке відноситься до кожного. Бажаємо всім чудового настрою, позитиву! Будьте завжди в ритмі танцю по життю, що безперечно продовжує наше життя.

Я знаю, що танець – це Ваше життя. І сьогодні я щиро вітаю Вас з Міжнародним днем ​​танцю. Бажаю ніколи не заглушувати мелодію щастя у своєму серці. Бажаю йти по життю впевнено, активно та сміливо, особисто підбираючи ритм, рухи та платформу для свого виступу. Успіхів Вам у танцювальній творчості, коханні та радості в кожному моменті життя.

Шановний наш хореограф, чудова та енергійна людина, вітаємо Вас з Днем танцю. Бажаємо ніколи не сумувати, ніколи не відступати від свого, ніколи не втрачати віри в себе та своїх учнів. Нехай кожен день Вашого життя буде чудовим та чарівним танцем Вашого настрою. Бажаємо Вам здоров’я, сил, безмежної фантазії та великого успіху не лише у творчій роботі, а й у всіх важливих справах.