У це світле свято весни та оновлення, бажаю Вам від щирого серця добра, тепла, благополуччя сімейного! Нехай будинок буде сповнений радості та щастя! Вітаю з Наврузом!

У цей чудовий день бажаємо душевного тепла та чистих думок. Це свято зустрічаємо з давніх-давен, нехай він принесе щось нове і хороше у ваше життя, стане початком і символом народження нових досягнень і цілей.

У славне і радісне свято Навруза від щирого серця бажаю щедрих подарунків, веселих гулянь, щирих усмішок, доброго сміху, смаколиків на столі, багатства в будинку, успіху у справах, удачі в житті та великого щастя.

У світлий день Навруза ми бажаємо Вам достатку та благодаті. Щоб Новий рік та настання Весни принесли Вам щастя та процвітання. Бажаємо, щоб виконувались усі Ваші бажання.

У прекрасне свято Навруз побажаю Вам любові щирої самої, усмішок та тепла, що душу гріє і серце. Нехай не буде перешкод на шляху щастя, а родина та друзі завжди підтримають. У будинку нехай Вашому затишку живе і щастя.

У Навруз бажаю Вам світла, щоб не залишав він Ваш будинок, щоб щастя стукало у вікна, а сонце за вікном сповіщало про початок весни. Нехай тепло живе в серці та душі, гріючи та даруючи найпозитивніші емоції. Вітаю!

У великий день Навруза від душі бажаю чистоти та затишку в домі, щастя та радості на душі, смачних коржів та солодких бобів на столі, світлої удачі та чудового врожаю в році, щедрого свята та доброї веселощів.

21 березня – це день весняного рівнодення. Бажаємо у це прекрасне світле свято гарного врожаю, достатку в будинку, здоров’я всім членам родини, родючого ґрунту, миру та процвітання

Вітаю з Наврузом і побажати від щирого серця хочу веселого свята та великого столу, щасливої ​​родини та добрих гостей, справжньої удачі та безперечного блага, світлої радості та щедрості душі, щирої любові та подяки серця.

Весняне рівнодення – той чудовий час, коли в природі все активно відроджується. Хай живе Навруз – свято цвітіння Землі та урочистості нового життя! Бажаємо вам безхмарного настрою та приємного спілкування з близькими людьми.