Колеги, вітаю всіх зі святом Першотравня і від душі бажаю бравих сил, міцних нервів, неприборканого ентузіазму та великої любові до роботи. Друзі мої, нехай жодне ваше старання не залишається непоміченим, нехай жодна ваша надія не буде марною, нехай жоден ваш день не минає за дарма. Усім здоров’я, блага та душевного спокою.

Колеги, вітаю вас із днем ​​праці! Нехай у цей прекрасний Першотравень ви, як ніколи, відчуєте себе здатними на все! Бажаю приголомшливих успіхів у праці, достатку та можливостей досягати більшого. Розвивайтеся, працюйте над собою, прагнете та отримуйте бажане! Зі святом вас, будьте щасливі!

Дорогі мої колеги, я щиро вітаю всіх зі святом Першотравня. Бажаю не кидати слів на вітер і неодмінно домагатися всього, чого прагне серце, бажаю плідної роботи по буднях та неймовірних успіхів, бажаю щасливих хвилин та яскравих вражень у дні заслуженого відпочинку.

Дорогі мої колеги! Мені з вами ніколи працювати не ліньки, чи то свято Первомай, чи звичайний трудовий, будній день. Бажаю вам завжди із задоволенням працювати, отримувати радість, почуття задоволення, велику зарплату, позачергові премії та стабільну похвалу начальства. Бажаю, щоб ваша нервова система працювала справно, щоб рідше ходили на лікарняний, а заражали всіх оточуючих лише своїм гарним настроєм та щасливими посмішками. Із Днем праці!

Дорогі мої та чудові колеги, вітаю всіх з Першотравнем! Нехай наша праця цінується і славиться, нехай у діяльності на вас усіх чекають величезні успіхи та досягнення, нехай у житті ні в кого не буде розчарувань і невдач, нехай у кожному з вас завжди буде достатньо сил та натхнення для реалізації всього задуманого.

Дорогі колеги, я вітаю вас із Першотравнем! Бажаю жити з усмішкою на обличчі, працювати з ентузіазмом, прагнути мрій і наповнювати своє життя щасливими моментами. Нехай праця покращує кожного з вас, нехай улюблена робота має свої наслідки у вигляді високої зарплати та постійної самореалізації. Усього доброго вам, міцних сил та успіхів!

Шановні мої колеги та співробітники! Вітаю вас із Першотравнем! Бажаю постійно і старанно працювати над стосунками, здоров’ям та кар’єрою. Нехай життєва дорога приведе вас на щастя, удачу та любов!

З Першотравнем, шановні колеги! Бажаємо вам, щоб кожен рік був продуктивнішим за попередній, щоб усі ваші праці не були марними і радували результатами! Щасливих святкових днів та чудового настрою!

З Першотравнем, дорогі мої колеги. Бажаю працювати на славу, працювати дружно та злагоджено, зарплату отримувати високу, премії чекати якнайчастіше, а жити якнайкраще. Всім здоров’я, великих ідей, амбіцій, можливостей та удач!

З Першотравнем, дорогі колеги. Проведіть цей день у хорошому оточенні та на позитивній хвилі. Нехай ваша праця зробить вас ще щасливішими людьми. З весняним святом!