Друзі, нехай старий Новий рік ми проводимо з посмішкою, у чудовій компанії, за приємними розмовами та зі щирими емоціями. Нехай йдуть усі наші проблеми та біди, що накопичилися, втома та поганий настрій. Вітаю!

Друзі, давайте проводимо старий рік яскраво, голосно, незабутньо. Нехай він залишить нам усе хороше, щоб майбутнє наше було цікавим, щасливим, захоплюючим. Будемо святкувати, сміятися, радіти життю. Вітаю!

Дорогі друзі, нехай святкування Старого Нового року стане особливим приводом нам з вами зустрітися, щоби поділитися теплими обіймами та добрими побажаннями. Щасливого свята!

Дорогі мої друзі, вітаю вас зі Старим Новим роком! Бажаю все погане і непотрібне залишити в минулому, зробити крок у новий рік з великим успіхом і прекрасним настроєм. Бажаю вам добра та щастя, великих успіхів та чудових бажань, приголомшливих ідей та величезного щастя.

Дорогі друзі, вітаю вас зі Старим Новим роком. Бажаю все погане залишити позаду, а нового року взяти свою внутрішню силу, впевненість і цілеспрямованість. І нехай під ялинкою знайдеться мішок з успіхом, здоров’ям і наполегливістю, тоді ви, дорогі, неодмінно зможете досягти всього бажаного в наступному році. Успіхів вам, друзі, кохання та достатку!

Вітаю, друзі, бажаю не втрачати віри в людей, справжню дружбу. Нехай завжди збиратимуться теплі компанії, звучатимуть сміх та панує добра атмосфера. Нехай це свято дасть ще одну нагоду провести час разом. Зі старим Новим роком!

Улюблені мої, добрі та вірні друзі, вітаю вас зі Старим Новим роком. Шлях усі негоди і смутку залишаться в минулому, нехай попереду на вас чекає неймовірна любов і добра радість, велике щастя і великий успіх, велика удача і брава веселість.

Друзі, зі старим Новим роком! Нехай вірною буде дружба, не буде місця зраді та злу. Нехай щирість та надійність будуть вашими супутниками на шляху життя. Бажаю, щоб взаємним та міцним був зв’язок між нами. Вітаю!

Друзі, зі святом! Проводимо рік із посмішкою та приємними спогадами, щоб точно знати, що всі ми встигли, всі закінчили з успіхом та перемогою. Нехай у старому році залишиться все те, що ми не хочемо згадувати.

Друзі, з Новим роком! Бажаю вам веселощів та сміху, радості та задоволення, любові та щастя! Нехай наступний рік принесе багато тепла та турботи, фінансових можливостей та перспективних ідей! Будьте неймовірно щасливі у Новому році!