У прекрасне світле свято – Вербну Неділю, хочу побажати вам спокою на душі, ясних думок, добрих і добрих вчинків, мирного неба над головою! Нехай ваше життя складається найкраще і сім’я буде завжди дружна!

З Вербною Неділею вітаю дорогих друзів! Бажаю Вам щирих та світлих стосунків, вірності та відданості близьких людей, теплого затишку та спокою у домі. Нехай чудова погода подарує посмішки та чудовий настрій для зустрічей у гарній компанії. Зі святом!

Нехай весняна верба розпуститься у вашому домі. Нехай вона принесе світло і радість, любов і достаток, удачу та добро. Бажаю, щоб у ваших чистих душах, завжди сяяла небесна благодать, не затьмарюйте їх сумом, поганими думками та поганими вчинками. Завжди вірте в Бога і його чудову силу, моліться і радійте з того, що вам дано згори. З Вербною неділею!

Друзі мої, вітаю вас із Вербною Неділею. Бажаю, не роздумуючи, повернути в інший бік, де чекає щастя та успіх, де немає смутку та розчарувань. Бажаю завжди мати всередині міцний стрижень віри. Бажаю зовні цвісти пишним цвітом доброти. І нехай ваше життя, дорогі друзі, буде ажурним, чудовим, прекрасним, немов крона святкової верби!

З Вербною Неділею! Нехай Вас пройдуть всілякі біди та напасті, бажаємо Вам величезного, справжнього щастя. І щоб радість з любов’ю завжди в Вашому домі жила.

Нехай разом з гілочкою верби до вашого будинку прийдуть добробут, здоров’я, мир і позитив, а негаразди підуть геть. Нехай разом із першими вербовими листочками в душі розпускаються радість та впевненість у завтрашньому дні!

Друзям бажаю, щоб у Вербну Неділю виконувалися всі добрі прикмети, здоров’я міцнішало, а сил додалося! Нехай свята верба зарядить енергією на наступний тиждень, щоб життя било ключем і радувала з кожним днем!

Друзі, зі святом! Бажаю днів ясних, щоб гілочка верби подарувала чудовий настрій та створила затишок, який залишиться у стінах будинку назавжди. Тепла, взаєморозуміння та міцної дружби. Вітаю!

Друзі, вітаю вас зі світлим святом – Вербна Неділя! Від щирого серця бажаю, щоб у вашому домі панували добро, радість, спокій і щастя. Нехай сонце завжди висвітлює вашу дорогу, а любов і ніжність завжди живуть у ваших серцях.

Дорогі та улюблені наші друзі, вітаємо Вас з Вербною неділею! Бажаємо відчуття свята в душі, посмішок, щасливої ​​весни, кохання та везіння.