Дорогі жінки, сміливі героїні, вітаю вас із Всесвітнім днем ​​авіації та космонавтики. Бажаю вам бути гордими та вільними птахами, бажаю здійснювати гарні та сміливі польоти над землею. Нехай наша авіація пишається такими красунями та розумницями, нехай попереду на вас чекає ще багато щасливих днів, в яких буде багато славних перемог.

Дорогі жінки! Щиро вітаємо вас із Всесвітнім днем ​​авіації та космонавтики! Дякуємо кожній із вас за важливий посильний внесок у космічну науку та техніку, лише з вашою допомогою ми досягаємо сталого розвитку цієї сфери, а також прагнемо зберегти космічний простір для мирних цілей. Зі святом!

Адже справжні герої не завжди із щетиною та накачаним тілом, справжні герої можуть бути ніжними, милими, привабливими та невтомними. Це ви, чудові жінки. Від щирого серця вітаю вас зі Всесвітнім днем ​​авіації та космонавтики. Нехай небо кличе у щасливий політ, нехай щодня дарує любов, повагу, шану та визнання вашої віртуозності у всьому! Бажаю вам, пані, здоров’я, сил, гармонії та чарівної жіночності.

Шановні жінки, зі святом! Сьогодні чудовий привід Вас привітати та побажати легкості та легкості Вашим думкам! Нехай Ваші мрії вирушають у високий політ за благословенням і справджуються Вам на радість! З Днем Авіації та Космонавтики!

Прекрасних жінок хочу привітати із Всесвітнім днем ​​авіації та космонавтики та побажати космічного здоров’я, зіркового життя та галактичного щастя!

Милі, сміливі, вольові жінки, вітаю вас із Всесвітнім днем ​​авіації та космонавтики. Бажаю вам завжди залишатися такими терплячими, наполегливими, веселими та неповторними, адже тільки таким піддається авіація. Нехай кожен день вам дарує щасливий політ, нехай кожна ваша справа починається з успішного старту. Бажаю вам здоров’я, кохання, поваги та постійного оточення гідною увагою.

Милі жінки, вітаю вас зі Всесвітнім днем ​​авіації та космонавтики. Бажаю вам сяяти яскравіше зірок, бажаю завжди досягати тих самих висот, про які мріяли. Будьте сильними та відважними, але водночас ніжними та прекрасними. Нехай кожен день обіцяє вам щасливий політ, нехай кожен вдих буде сповнений любов’ю та радістю!