Щиро вітаємо наших шановних професіоналів з їхнім професійним святом — Міжнародним днем ​​митника! Бажаємо вам цього дня одного мудрості, бо той, хто володіє мудрістю, має і щастя, і любов, і повагу. Мудрості вам, і нехай збудуться найзаповітніші мрії!

Дорогі наші митники! Ви — люди, які стоять на кордоні і спостерігають за порядком, хочеться привітати вас з вашим професійним святом і побажати, щоб через кордон вашої душі переходило лише добре, а все погане нехай отримує штраф і йде, звідки прийшло. Зі святом!

Нехай у день митника довкола буде більше осіб щасливих, а не похмурих. Бажаю приносити додому величезну зарплату, а на роботу йти з усмішкою та радістю. Нехай вас поважають і приносять подяки.

Усіх людей, які відповідають за кордони нашої країни, вітаємо із професійним днем, Днем митника. Нехай такими ж захищеними будуть межі вашого особистісного простору, серцевих справ та особистого життя. Бажаємо робочого ентузіазму, потенціалу, оптимізму, життєвої енергії, позитиву та здоров’я.

Вітаю зі всесвітнім днем ​​митника! Великий день для країни. Бажаю не схибити і служити гідно. Бажаю удачі на всіх змінах у роботі. Бажаю працювати на благо батьківщини. Вона вас не забуде.

Вперше у календарі це свято з’явилося 1983 року, проте історія міжнародних взаємодій митних відомств налічує понад 50 років. Відзначати «Міжнародний день митника» саме 26 січня було вирішено невипадково. Саме цього дня, 26 січня 1953 року у Брюсселі розпочала свою роботу перша сесія Ради митного співробітництва. Цього дня можна вважати днем ​​народження «всесвітньої митної організації». Міжнародний день митника святкують понад 800 тис. осіб – така загальна чисельність митників у всьому світі.

На митниці щоб кордони завжди були відкриті, щоб зарплата зростала, а щасливих осіб довкола було неймовірне безліч. Нехай усім митникам робота приносить задоволення та кар’єрні злети.

У свято День митниці, людям цієї професії хочеться побажати здоров’я, щастя, спокою та терпіння. Щоб кожна зміна проходила тихо та мирно, без подій, щоб ви завжди поверталися до своїх рідних. Ви сміливі, сильні, мужні. Спасибі вам за все. Ми пишаємося вами!

Весь світ нехай вітає тебе, митнику, шле добрі слова та побажання. Нехай кордони завжди будуть під наглядом, а зарплата невпинно зростатиме, висвітлюючи твоє обличчя посмішкою. Нехай такі ж усміхнені люди і тобі зустрічаються.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​митника і від душі бажаю не втрачати пильності на своєму посту, завжди бути вірним охоронцем закону та порядку кордонів, бажаю не знати втоми та зневіри, бажаю успіхів у роботі та удачі на життєвому шляху.