Сьогодні день страшилок і темних сил, сьогодні П’ятниця 13. І все ж таки пам’ятай — у страху очі великі, не бійся нічого, не піддавайся всяким забобонам, все погане посилай до дідька і проведи цей день так само весело і завзято, як казкові Бабки Ёжки на Шабаш.

Вітаю та лякаю — адже сьогодні п’ятниця тринадцята. Бажаю страшно веселих пригод і дуже цікавих подій цього дня і ввечері. Не боїсь і відривайся, пішли до біса всі проблеми і всіх заздрісників до дідька!

Усіх забобонних і не дуже вітаю із п’ятницею тринадцятого! Бажаю вірити в магію чисел, щоб магічне принесло вам успіх, привабило щастя, обдарувало здоров’ям!

У п’ятницю 13 нехай усе гаразд трапиться, щоб не лякалися ми цього числа, а вірили, що воно принесе нескінченну удачу, а злякає лише біди та поганий настрій. Нехай день стане сонячним та радісним!

Вітати чи лякати? Загалом із п’ятницею тринадцятого тебе. І якщо доведеться зустріти кікімору, то нехай вона буде доброю і веселою, а якщо на шляху зустрінеться лісовик, нехай він розкаже страшенно кумедний анекдот. Не бійся мороку і нечистої сили, повеселись від душі, до всіх неприємностей повернися спиною і всім невдачам скажи «До побачення».