Я щиро бажаю тобі щастя. Нехай щодня малює усмішку на твоєму обличчі. Нехай усі твої близькі будуть здорові. Нехай усі твої добрі думки стануть матеріальними. Нехай кожен момент залишає у пам’яті слід радості. Нехай щоразу знаходяться можливості для того, щоб почуватися вільною, потрібною, впевненою людиною. Нехай у тебе все і завжди виходить. І нехай твоє щастя ніколи не повертає з твого шляху!

Я хочу, щоб у кожному твоєму зітханні, у кожній секунді життя було стільки щастя, скільки навіть нікому не снилося. Нехай твоєї життєвої енергії, твого запасу сил вистачить на весь світ. Головне, щоб усмішка не сходила з губ.

Я бажаю щастя! Щастя свого, особистого, унікального! І нехай воно буде схоже на щастя інших людей, а може й кардинально відрізнятиметься. Головне, щоб воно робило щасливим саме тебе!

Твоє життя нехай стане дивним і таким неповторним, щоб чудесам було завжди місце, а посмішки яскравіші за сонце світили. Я бажаю тобі щастя величезного, щоб воно затишною ковдрою огортало все твоє життя.

Від щирого серця бажаю щастя! Нехай очі завжди горять від радості, посмішка ніколи не сходить із губ, а щасливих життєвих моментів з кожним роком буде дедалі більше.

Не тільки цього дня, але й кожної години або навіть секунди, я бажаю нескінченного і неймовірного щастя. Нехай воно оточує, бере в міцні обійми і ніколи не відпускає. Залишайся найщасливішою людиною, яка посмішкою розганяє сірі хмари.

У життя твоє на крилах швидше нехай увірветься найбільше щастя, яке не зможе здути жоден вітер проблем. Нехай закрутить тебе у вирі найдивовижніших і найтепліших подій. Бажаю щастя!