Вітаю із підвищенням. Нехай попереду буде багато підкорених вершин. Нехай поряд будуть люблячі люди. Нехай осторонь залишаються всі сумніви та тривоги. Нехай і в роботі, і в особистому житті на кожному кроці чатує на успіх і хороша новина.

Вітаю із підвищенням! Нехай ця сходинка буде однією з багатьох! Нехай твоя кар’єра буде успішною! Процвітання тобі, любові та радості!

Вітаю із підвищенням! Бажаю залишатися мудрим та розважливим. Нехай кар’єра йде в гору благополучно і скластися найкращим чином!

Вітаю із підвищенням! Бажаю на новій посаді показати себе тільки З кращого боку, залишатися мудрим і йти тільки вперед до нових цілей!

Нарешті вас гідно оцінили! З підвищенням! Нехай попереду на вас чекають великі справи та блискучі перспективи! Нехай буде гідна зарплата та гарний колектив! З підвищенням!

Ось і перейшли Ви на наступний щабель кар’єри! Нехай підвищення принесе не лише нові обов’язки, а й задоволення від їхнього виконання, нові перемоги, злети та відкриття. Робота щоб кипіла, а ходити на неї із задоволенням.

Ось і настало те саме підвищення кар’єрними сходами. Нехай цей великий крок буде лише у щастя. Бажаємо ніколи не втомлюватися від роботи, щоб усі справи виходили легко, а завдання вирішувалися просто та швидко.

Вітаю із підвищенням на посаді! Нехай усі перешкоди будуть нічим, всі цілі будуть досягнуті! Бажаю подальшого кар’єрного зростання, поваги колег та лояльності начальства! Бажаю сил, терпіння та величезного здоров’я! Я завжди поруч, допоможу та підтримаю тебе в будь-якій ситуації! Пишаюся тобою!

Нехай новий етап у житті принесе не лише матеріальний добробут, а й стимул рухатися далі, до нових цілей, виконуючи завдання різної складності. Богатирського здоров’я, адекватних рішень, необхідних знань та вмінь.

Вітаю з найочікуванішим підвищенням! Ти, як ніхто інший, на це заслуговував. Нехай кожен новий день тепер починатиметься з перемог, а вершини легко підкорити і неможливо буде впасти з них.