Вітаю з випискою з пологового будинку! Тепер вся родина у зборі, тепер нехай почнуться щасливі та добрі, радісні та насичені дні. Бажаю дитині міцного здоров’я, а батькам міцних сил. І нехай кожну мить перетворюється на справжнє диво і для дитини, і для батьків!

Вітаю з випискою з пологового будинку! Бажаю якнайшвидше заповнити сили, набратися енергії та батьківського досвіду. Нехай завжди вас оточують посмішки, чудовий настрій та милі приємні моменти. Здоров’я вам і малюку, радості, гарного розвитку та спокійних ночей, а також безлічі чудових днів, які зроблять вас по-справжньому щасливими!

Вітаю з випискою з пологового будинку та хочу побажати здоров’я мамі та крихті, великого щастя та благополуччя всій родині. Нехай з цього дня почнеться низка веселих і дивовижних, цікавих і різноманітних, радісних і добрих днів для вас, нехай труднощі легко долаються, нехай будь-які примхи швидко минають, нехай від однієї лише посмішки вашого дива світ навколо стає яскравішим і красивішим.

Вітаю від душі, сьогодні вас виписали з пологового будинку. Бажаю вашій родині доброго добра і світлого щастя, теплого дому та спокійного затишку, мирного неба та радісних миттєвостей, щасливих історій та міцного здоров’я, доброї долі дитині та великої удачі на вашому шляху.

З довгоочікуваною випискою вітаю! Нехай рідні стіни з теплом зустрінуть, нехай будинок світлом наповниться, від появи маленького дива. Нехай простір заповнять посмішка малюка та ніжний мамин погляд.

Вітаю! Нарешті малюк будинку. Бажаю вашій родині всіх благ та здоров’я. Бажаю разом із бажаною та коханою дитиною поринути у дивовижний світ радостей, чудес, усмішок, чарівництва та щастя!

Вітаю з довгоочікуваною випискою з пологового будинку. Тепер вся родина разом та щиро щаслива. Бажаю вам ростити доброї, сильної, міцної та веселої дитини, бажаю розуміння та благополуччя в сім’ї, неймовірних сил, високого достатку та удачі.

Вітаю з випискою з пологового будинку. Бажаю, щоб вдома дитині було затишно і добре, щоб мама скоріше відчула себе чудово, щоб вся родина була у зборі та насолоджувалась кожним днем ​​свого щастя.

Вітаю з випискою з пологового будинку! Це початок нового щасливого, але часом складного етапу життя. Бажаю стільки здоров’я, терпіння та сил, щоб їх, з надлишком, вистачило на все і щоб цей час увійшов до літопису вашого життя як одне з найщасливіших!

Вітаю вас із немовлям! Бажаємо майже міцними та здоровими. Мамочка, щоб зміцніла якнайшвидше, а дитина росла швидко і безтурботно.