Мій дорогий колега, поспішаю привітати з відпусткою. Нехай він стане незабутнім та веселим, нехай цей чудовий відпочинок залишить яскравий слід у пам’яті та масу позитивних емоцій. Бажаю, як слід оздоровитися, розслабитися та відпочити.

Дорогий колега, вітаю з відпусткою. Нехай він подарує незабутній відпочинок та нестримні веселощі, прекрасний приплив бадьорості та енергії, запас міцного здоров’я та моральних сил, ентузіазму, натхнення та море оптимізму.

Вітаю з відпусткою, колега. Бажаю нарешті забути про всі проблеми і відкинути у бік свої обов’язки, хочу на повну насолодитися цим прекрасним часом і набратися величезних сил. Нехай відпустка пройде душевно, красиво, різноманітно, захоплююче, весело та приємно.

Колега, вітаю тебе з довгоочікуваною відпусткою! Бажаю, щоб ти відпочив за повною програмою, набрався сил і вражень, зарядився позитивними емоціями та самим своїм виглядом радував оточуючих. Бігай, стрибай, веселись, відривайся, насолоджуйся, помиляйся, скоряй або просто валяйся на пляжі, але відпочивай!

Колега вітаю з відпусткою. Бажаю спокійно видихнути і миттєво на якийсь час забути про всі справи і турботи. Нехай відпустка подарує масу задоволень, позитивних емоцій, смачних сніданків, приємних зустрічей, захоплюючих занять, хороших фільмів, чудових прогулянок та загалом чудових днів відпочинку.

Колега вітаю з відпусткою. Бажаю заповнити втрачені сили, бажаю відпочити і провести час відпускних днів так, щоб потім можна було написати цілу епопею про веселощі та блаженство. Бажаю все встигнути, що планувалася на відпустку, бажаю жодної хвилини не змарнувати. Ну а на роботу з новими та грандіозними ідеями, які приведуть до нових успіхів.

Колега, вітаю з відпусткою! Бажаю тут же відкинути всі думки про роботу і з головою поринути у світ спокою, релаксу, втіхи, щастя та умиротворення. Нехай дні відпустки не пронесуться, як череда слонів до водопою, а йдуть розмірено і спокійно. Нехай кожна хвилина відпочинку буде райською насолодою та суцільним задоволенням. Ну а потім чекаємо на роботі з новими силами та блискучими від радості очима.

Дорогий колега, щиро вітаю з відпусткою. Бажаю чудово провести час і чудово відпочити, наповнити свою душу новими силами та натхненням, чудовими ідеями та гарним настроєм. Нехай час відпустки пройде із задоволенням, користю та радістю.

Вітаю з довгоочікуваною відпусткою! Нехай ці дні будуть наповнені яскравими емоціями, подорожами, щоб поряд були близькі люди та друзі, які допоможуть тобі розділити чудовий відпочинок!