Дорогий дядечку, якого я ніколи не бачив, з днем ​​народження! Всі мої родичі твердять, що ти був зі мною все життя з народження, але я тебе не пам’ятаю. Ти живеш у біса на паличках, а коли приїжджаєш завжди тебе зустрічають як героя, але питання, хто ти взагалі такий? Я буду радий отримати відповідь разом із грошима, коли ти приїдеш. А так бажаю нашої швидкої зустрічі, щоб усі твої проблеми вирішувалися самі собою і в тебе багатств кури не клювали, бо маю з грошима туго. Всього тобі найкращого!

Чудо-дядько, мій вірний товариш і просто кльовий чувак, я вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай у житті вдається бути завжди везунчиком, улюбленцем жіночої уваги та чарівності. Бажаю тобі, дорогий, багато купюр паперових та вчинків героїчних та відважних.

З Днем народження! Бажаю бути по життю серйозним дядечком, який з легкістю розрулить будь-який ситуейшен, який легко візьме будь-якого бика за роги. Здоров’я тобі, дядьку, неймовірного фарту та міцних обіймашок від близьких і дорогих людей.

Дядько, з днем ​​народження! Бажаю, щоб у тебе завжди було молодильне яблучко, яке триматиме тебе в тонусі і заряджатиме енергією, будь завжди щасливий і знай, що ти найкрутіший дядько у світі!

Дядько мій дорогий, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі життя-раю, постійного балдежу та кайфу, бажаю вічних пригод на цікаве місце, бурю радісних емоцій, вулкана пристрасті та неймовірних суперздібностей, яким позаздрить будь-який кіногерой.

З днем ​​народження, дядько. Бажаю бути в куражі щастя та веселощів щодня. Бажаю, щоб не псували тебе ні смуток, ні лінь. Бажаю, щоб не хвилювала тебе ніяка дрібниця. Бажаю, щоб ти був молодим, могутнім, міцним деревом, а не як трухлявий пень. Удачі, дядько, і крутості у всьому.

З днем ​​народження, дядечко. Бажаю тобі бути не Змієм Гориничем і тим більше не якимось там Кощієм, а найдобрішим і відважним молодцем, а твоя друга половинка нехай буде не Бабою Ягою чи Кікіморою болотною, а справжньою красунею премудрою. І нехай у молодця завжди буде під рукою вірний мерсокінь і купа грошей!

На кожному перехресті обирати тільки ті напрямки, які призводять до запаморочливих успіхів. Створювати алею своєї слави, усіяну відбитками твоїх п’ят. Прожити життя так, щоб племінники могли пишатися своїм дядьком найчесніших правил. З Днем народження дорогий!

Можу довірити я тобі будь-які секрети, мій дядьку, з днем ​​народження тебе! Нехай холодильник твій буде завжди сповнений, нехай щастя заглядає якнайчастіше, а кишені ломляться від купюр. З тобою приємно бути на одній хвилі, ти для мене чарівник, що реалізує будь-які мої прохання та мрії!

Якби я не мав дядька, я б ніколи не дізнався, що таке справжнє чоловіче братство. Це колись є хтось, хто допоможе тобі зберегти секрет від тата з мамою. Може, я, звичайно, даремно зараз про це згадав. Але дякую, що ти маю. Мені дуже пощастило з тобою. Будь здоровий та успіхів тобі.