Друг, вітаю. Ти прекрасний колега, незамінна людина і просто найвірніший друг. Нехай трапляються на шляху лише чуйні та вірні товариші, добрі та відкриті люди. Бажаю перемог, зльотів, відкриттів та звершень.

З днем ​​народження, любий друже, мій колега! Нехай у житті завжди буде багато можливостей для виконання мрії. Нехай у роботі завжди з’являється маса перспектив для успіху. Я бажаю тобі здоров’я, кохання, багатства, море задоволень, великих подорожей, серйозних намірів та гучних перемог! Живи так, як хочеться серцю. І нехай у тебе життя буде чудовим!

Дорогий мій колега і друг, я бажаю тобі завжди і за будь-яких обставин зберігати в душі оптимізм і залишатися такою доброю, відповідальною і працьовитою людиною! Нехай кар’єра та зарплата йдуть тільки вгору, а щодня освітлюється новими успіхами та досягненнями!

Шалено радий, що знайшов у нашому колективі не тільки хорошого колегу, а й вірного друга. З Днем народження тебе! Нехай все намічене неодмінно реалізується і результати твоєї роботи будуть найвищими. Бажаю богатирського здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у професії та фінансовій незалежності.

З днем ​​народження, мій добрий друг і за сумісництвом колега! Бажаю тобі швидкого кар’єрного зростання, спритного просування, міцних нервів і щоб кожна прожита секунда була незабутньою!

З днем ​​народження тебе, друже та колега! Бажаю розвитку у улюбленій справі, зеленого світла на шляху та міцного здоров’я! Нехай цілеспрямованість та енергійність приведуть до успіху та процвітання!

Вітаю тебе, коллего! Роки твої нехай збільшують лише зарплату, щастя та посаду. Я бажаю пробивати всі стіни, дивуватися своїм досягненням і сміливо йти вперед до поставлених цілей. З Днем народження!

Вітаю з днем ​​народження! Нехай він буде особливим та радісним. Хороший настрій тобі сьогодні! За життя бажаю здоров’я, любові, грошей у достатку, вірних друзів та щасливої ​​дороговказу в небі!

Колега, вітаю! Ти справжній друг, хто цінує та вміє підтримати. Я бажаю, щоб оточували тебе лише приємні люди, а у роботі ти був справжнім асом. Зі святом, найкраща людина!