Друг, товаришу, брате — скільки важливого сенсу приховують ці слова. Тебе, мій любий друже, щиро вітаю з такою важливою датою! Нехай усі твої плани ведуть тебе до успіху, а всі починання легко приводять до успіху. Ніщо не затьмарює твоїх прагнень, а життєвий шлях буде рівним, гладким, довгим, безтурботним і щасливим. Зі святом!

Друг мій, з ювілеєм тебе! Адже це не проста дата, це дуже красива і забавна дата, що не може не радувати. Нехай у твоєму житті як цифри приносять хороше, а й інші події. Зі святом і нехай же все буде не просто «добре», а «прекрасно».

Дорогий мій, старий і вірний друже! Вітаю тебе з днем ​​народження і бажаю: фортеці – від дуба, сміливості – від лева, краси – від ранкової зорі, висоти – від неба, теплоти – від сонця, кохання – від Бога, терпіння – від ангела, працездатності – від мурахи, а щастя – від життя! Люби і будь коханим, серцем м’яким, характером твердим, руками вмілим, а душею сміливим!

Дорогий друг! Цього дня твої батьки спіймали золоту рибку і загадали бажання тебе. Воно відразу виповнилося. Не довго думаючи вона виконала ще три бажання: зробила тебе щасливим, здоровим та цілеспрямованим. Бажаю, щоб про твої мрії та цілі дізналася риба золота і подарувала тобі удачу, сили та завзятість для їх досягнення. А я завжди буду поруч, підтримаю і вислухаю тебе, навіть якщо твій ліміт бажань закінчиться. З Ювілеєм, любий!

З ювілеєм, друже! Я бажаю тобі сили, щоб ніколи тебе вона не підводила, щоб усі стіни невдач ти розбивав, щоб рухався вперед. Нехай у твоєму серці завжди живе кохання, а кохані дбають і чекають на тебе вдома.

Вітаю із ювілеєм! Сьогодні твій вік округлився, а ти той самий безшабашний підліток, як і кілька десятків років тому. Будь ласка, не втрачай ніколи свій запал і життєвий оптимізм. Будь щасливий, щасливий, здоровий!

Дружище, з Ювілеєм! Я радий, що в колі моїх друзів є ти – людина з неймовірним почуттям такту, веселун, балагур та оптиміст. Нехай у твоєму житті нулі зустрічаються лише у круглих ювілейних датах та на великих купюрах у гаманці.

З ювілейним Днем народження, друже! Скільки ми знайомі, а ти все такий же молодий, шебутний і заводний. Завжди душа компанії, скрізь у центрі уваги, ніколи ти ніс не задирав, завжди зберігав гідність та честь. Дякую за добру пораду, за допомогу, за дружнє плече! Здоров’я, щастя та безперечних перемог!

Перед тим, як привітати Тебе із Днем народження, хочу сказати одну річ. Я дуже радий, що доля звела мене з Тобою. Ти справжній друг. Твоя підтримка дуже допомагає, а твої поради не раз рятували. Бажаю Тобі таких самих вірних друзів, яким є сам. Кохай і будь коханим.

Друже любий, мій вірний товариш і помічник, привітаю тебе з ювілеєм! Бажаю, щоб твій життєвий шлях складався з великих успіхів, добрих вчинків, щасливих миттєвостей, веселих свят, радісних звісток, великих перемог та захоплюючих пригод. Бажаю, щоб ти любив, щоб тебе любили, щоб ти не переставав вірити у свою мрію та завжди домагався будь-якої мети.