Онук, як швидко час летить, тобі вже 10 років, а начебто вчора ще ти народився. Нехай вік стане тобі найщасливішим часом, коли навколо буде багато друзів, які простягають у будь-якій ситуації руку допомоги.

Онук, навіть у 10 років я бажаю тобі завжди приймати свідомі рішення, мудрі та розумні. Нехай дитинство продовжує тебе радувати, нехай навіть і поспішаєш ти вирости. Ти завжди будеш найкращим, коханим та рідним.

Вірних найбажаю друзів, нехай уже в 10 років з’являються в житті ті, хто йде з тобою в одному напрямку та завжди підтримує. Нехай шлях буде прикрашений перемогами, сміхом та веселощами. З днем ​​народження, онук!

У день народження, онук, хочу тобі побажати залишатися завжди сміливим, сильним та впевненим у своїх рішеннях. Нехай навіть у 10 років ти вже розумітимеш, чого ти хочеш, і прагнути цього. Вітаю!

Онук, із 10-річчям! Ти такий вже дорослий, справжній чоловік, яким я дуже пишаюся. Пам’ятай завжди про те, що ти найулюбленіший онук, велика моя людина, прекрасна душею і зовні.

Онуку, рідний мій, вітаю тебе з днем ​​народження! Ти вже зовсім дорослий, 10 років. Бажаю тобі слухатись батьків. А також бажаю хороших оцінок, зустріти справжніх та вірних друзів. Нехай усе в тебе буде добре та чудово!

Онук, вітаю тебе із 10-річчям! Хочу побажати тобі вчитися не для оцінок, а для здобуття знань та життєвого досвіду. Ти хлопець уже дорослий, тож умій контролювати себе і бути справжнім чоловіком!

З 10-річчям, мій найкращий онук! Завжди знай, що тебе підтримують кохані люди. Я бажаю тобі по життю йти з вірними друзями, не боятися куштувати та навіть помилятися, все в житті йде нам на користь!

З 10-річчям, любий мій онук. Бажаю тобі в 10 разів стати веселіше, сміливіше, відважніше. Бажаю у свої 10 років бути добрим і невтомним, допитливим та активним, талановитим та здібним, розумним та красивим, здоровим та щасливим хлопчиком!

З 10-річчям, онуку! Бажаємо тобі здоров’я, успіхів у спорті, класних здобутків у житті. Вчись добре, але не забувай і про відпочинок. Найчастіше гуляй і спілкуйся з друзями, захоплюйся тим, що подобається. Ми тебе любимо!