Вітаю чудового та чудового хлопця з 15-річчям! Я тобі бажаю впевнених сил та гучних перемог, вдалих стартів у житті та блискучих успіхів, чудових результатів будь-якої справи та надійних друзів, бравої удачі та відмінного настрою.

Вітаю із 15-річчям. Бажаю гучних амбіцій та досягнень, бажаю сміливих ідей та рішень, бажаю крутих перемог та досягнень, бажаю міцних сил та слів, бажаю вірних друзів та надій, бажаю щасливих юних років та мрій.

Вітаємо тебе із п’ятнадцятиріччям! Бажаємо на початку усвідомленого життєвого шляху не робити помилок, зважувати кожне рішення, робити вірні кроки! Бажаємо мудрості сови та здоров’я, як у бика, легкості лами та чуття, як у кішки, бажаємо щастя та удачі у справах!

У 15 років нехай уже тобі буде море сил і впевненості в кожному прийнятому тобою рішенні. Я бажаю, щоб у твоєму житті завжди були важливі люди, віддані друзі та всі ті, хто ніколи не вдарить у спину, а йде з тобою до однієї мети.

Вітаємо з ювілеєм, із 15-річчям! Сьогодні ти стоїш на порозі дорослого життя, то нехай буде прямим і світлим твій шлях. Ми бажаємо тобі бути активним, позитивним, наполегливим та цілеспрямованим у всьому, що стосується твоїх життєвих цілей та амбітних планів. Бажаємо успіхів та перемог, яскравої долі, цікавих справ та прекрасних людей навколо. Будь щасливий. З Днем народження!

Мій захисник, кавалер, справжній джентльмен! З днем ​​народження тебе, вітаю я люблячи! Нехай все буде дуже класно, думки світлі та ясно! Багато перспектив, удачі, ключі від машини на додачу! Перемогти граніт науки, без проблем і будь-якої нудьги! Будь на білому, на коні у центрі світу, на землі!

Милий, з днем ​​народження, щастя, натхнення! Ювілей сьогодні твій, найяскравіший і найкрутіший! Попереду відчинені двері, заходь у них, вірячи в себе! Хоробрості та сили волі, щоб було менше болю! Міцним духом будь, борись, до всіх цілей дістанься! Прогризи граніт науки, аби без жодної нудьги, отримай свій атестат, шкільних знань п’єдестал! Ну а там всього повно, дій сміливо і розумно! Інститут, спеціальність, розкрийся – моя геніальність! Я завжди з тобою вбудую, обіймаю та люблю!

Дорогий, мій любий, ніжний, з днем ​​народження друг сердешний! У довгоочікуваний ювілей, будь хоробрішим, не хворій! Я бажаю від душі, ніколи ти не поспішай, будь завжди в усьому серйознішим, твердішим, стійкішим і надійнішим! Нехай вирішуються завдання, від старань чекай віддачі, від прагнення перемог, яскравого життя багато років! Цілі ставь, їх домагайся, у щастя та любові купайся!

Дорогий мій, любий друже, в серці опинився раптом, скорив, запалив вогонь, став тепер ти мій герой! З ювілеєм вітаю, всіх висот досягти бажаю! Нехай 15 років всього, але затьмарив уже багато кого! Яскравий, сміливий і настирливий, спортивний! Будь завжди такий самий — клас, щоб загартування твоє не згасло, пробивайся, будь нахабний і мене любов’ю грей!

Я тобі від щирого серця і всієї душі побажати хочу, щоб у 15 років у тебе були такі люди в оточенні, які за тебе готові порвати, щоб на все життя дружба та стосунки були. Будь щасливий!