Вітаю із твоїм 33-річчям. Нехай у житті буде романтик Парижа, шик Еміратів, краса Італії та пристрасть Іспанії. І нехай ти вже людина 33-річної давнини, я бажаю тобі залишатися веселою душею та невиправним мрійником! Греби гроші лопатою і нехай щодня буде чудовим.

Вітаю з днем ​​народження! Бажаю 33-разового щастя, 33 виконання бажань та доходу у 33 рази більше. Нехай твій чоловік подарує тобі 33 троянди, 33 рази звозить на курорт, а під вікном твоєї квартири стоять БМВ F33. Живи під заступництвом 33 ангелів і 33-разово щаслива!

Вітаю з двома трьома. Бажаю у свої 33 жити так, щоб на бутерброди мазати ікру, по буднях замовляти омари та трюфелі, у вихідні мотатися на Мальдіви чи Таїті, у вільний час колекціонувати яйця Фаберже, в кожній миті життя бачити прекрасне та дивовижне. І нехай твої дві трійки принесуть тобі повний прогрес.

До пенсії, звичайно, далеко, але ти вже і не молоде виробництво. Вітаю! Ні, не з тим, що ти все ближче і ближче до старості, а з тим, що сьогодні тобі вже 33. На думку спадає пісенька, яку хотілося б тобі заспівати, про 33 корови. Але постараюся коротко. Бажаю, щоб тобі все ж таки були дозволені деякі дурниці і витівки. Бажаю, щоб у твої 33 тобі вистачало розуму, причин і можливостей для того, щоб почуватися найщасливішою людиною!

Ось так дата, дві трійки поряд! Вітаю та бажаю 33 посмішки на день, 33 причини для радості, 33 мрії за хвилину та 33 можливості для виконання кожної з них. Нехай цей вік буде прекрасною часом твого життя, нехай навколо тебе яскравими фарбами вирує світ, нехай усередині тебе живе любов-балівниця.

33 – ажурна дата. Бажаємо забути всі труднощі, пережиті колись. Бажаємо весело дивитися вперед, адже на тебе там чекає тільки щастя, успіх і багато цікавих справ. Бажаємо, щоб ці трійки, принесли у твоє життя лише правильні, позитивні та добрі налаштування. З Днем народження!

Щасливого іменинника вітаю із 33-річчям! Нехай цей вік не лякає, а несподівано дивує і спонукає на пригоди, а ще пам’ятай все краще вміщується в це число, наприклад, 33 — корови, 33 — папуги і тобі сьогодні теж 33!

Вітаємо тебе, ось і стукнуло тобі 33 роки! Нехай обійдуть тебе 33 нещастя, а прийдуть 33 щастя, вишикуються в ряд і щодня тебе дивуватимуть! Бажаємо тобі побувати як мінімум у 33 країнах і в кожній залишити частинку себе! З Днем народження!