З 30-річчям! Не скажу, що старість наближається до тебе, бо це далеко не так. У твоєму житті є ще чим струсити і чим здивувати, нехай саме так і залишається з роками. Живи так, щоб усі заздрили!

Нехай цокають годинники і вже тобі 30 років виповнилося, я скажу сміливо, нам не ліньки міняти батарейки і так само відважно рватися вперед, назустріч життєвим пригодам. Нехай твоя батарея не сідає ніколи!

Нехай твої бажання завжди співпадають із твоїми можливостями. Нехай усі мрії будуть здійсняться, а реальність буде цікавою та насиченою. З 30-річним ювілеєм! Тримай хвіст пістолетом!

Вітаю із тридцятником! Бажаю рябчиків та ананасів, суперідей та викрутасів, великих «лав» та божевільної «лови». Живи, шикуючи, грай, ризикуючи, мрій красиво та балдів щодня.

Вітаю з тридцяткою і від душі бажаю кучерявого та шикарного життя, розмноження грошей у гаманці, виникнення неймовірних ідей у ​​голові, офігенних можливостей та шаленого щастя!

Вітаю з чудовою тридцяткою. Бажаю у свої 30 років від щастя та любові балдіти, літати у мріях, немов птах і нікуди не поспішати. Бажаю удачі та інтиму, щоб яскравою та яскравою була твоєму житті картина.

Вітаю із 30-річчям. Бажаю, щоб у ці 30 у твоєму житті був балод і опуплений настрій, солодкі ночі та приголомшили успішні дні. Бажаю здоров’я, як у бика, вічного щастя та надійного бар’єру від життєвого негативу.

Від щирого серця вітаю з тридцятником і побажаю, щоб характер залишався вільним і сталевим, щоб попа була, як горіх, щоб губи не дулися від образи, щоб очі виблискували від щастя, щоб душа по-райському насолоджувалась, а тіло кльово «відривалося».

Хто каже, що після 30 років настає старість? Ти точно зараз перебуваєш у розквіті сил, у розпалі своєї молодості, нехай залишається так завжди, скільки б років тобі не виповнилося. Будь на вершині, а запал хай хлюпає!

У 30 років хочу не відчувати, що старість вже повільно до тебе наближається. Живи так, щоб заздрили всі ті, хто вірить у тебе, щоб гризли лікті ті, кому ти не подобаєшся. А ще краще, щоби зовсім не було тих, хто в тебе не вірить і бажає тобі зла. Вітаю!