Дорогий дідусю, вітаю тебе з 85-річчям. Рідний мій, я тобі хочу побажати світлої надії на краще і доброго успіху в житті, міцного здоров’я та бадьорих сил, впевненості у завтрашньому дні та благополуччя, великої поваги та щирої любові сім’ї.

Улюблений дідусю, вітаємо тебе зі знаменною датою, 85-м днем ​​народження! У цей прекрасний день, хочемо тобі побажати міцного здоров’я, гарного настрою, веселої компанії та мирного неба! Уваги, турботи та взаєморозуміння!

Коханого дідуся щиро вітаю із 85-річчям. Дорогий мій, будь здоровий і міцний, справедливий, як завжди, і всіма нами любимо. Бажаю тобі доброго достатку, добробуту, оптимізму душі та натхнення життя.

З 85-річчям, дорогий дідусь. Бажаю тобі не хворіти і не сумніватися у своїх силах, адже ти ще в нас ого-го. Діда, нехай у 85 вистачає сил та натхнення, завзятості та терпіння, фантазії та розуму для досягнення чергових перемог. Бажаю тобі, любий мій, здоров’я, достатку, мужності, домашнього затишку та сімейної гармонії.

Дорогий дідусю, вітаю тебе з 85-річчям. Рідний мій, я тобі бажаю бадьорості та здоров’я, енергії та міцних сил, веселощів душі та оптимізму, великого ентузіазму та благополуччя, поваги та розуміння сім’ї, доброго настрою та успішних занять улюбленою справою.

Дорогий дідусю, вітаю тебе з 85-річчям і бажаю фортеці, мужності, наполегливості та завзятості. Нехай цей ювілей додасть сил і достатку в житті, хай із цим віком тобі, як і раніше, вдається триматися гордо та гідно. Здоров’я тобі, діда, благополуччя та миру.

Діду, вітаю тебе з 85-річчям і хочу побажати найголовнішого — здоров’я, бо прославитись і багаторазово підкорити вершини успіху ти вже встиг, створив сім’ю, працював на славу, залишилося всім цим пишатися, не хворіти і з усмішкою, з надією зустрічати кожен світанок. Діду, бажаю тобі бути справжнім генералом і в сім’ї, і в домі, і в товаристві, і навіть на городі!

З 85-річчям, дорогий дідусь. Нехай буде міцним здоров’я і сильним – характер, нехай залишається добрим серце та відкритою – душа. Бажаю тобі, діда, благополуччя, бадьорих сил, достатку, веселих свят та чудових миттєвостей у житті.