Внучка вітає тебе, дорогий дідусю, з твоїм днем ​​народження. Я бажаю тобі невтомних сил і найміцнішого здоров’я, великодушності та справедливості, непохитності характеру та доброти серця, вічного щастя та благополуччя, поваги та доброго достатку.

З ювілеєм, дідусю. Ти внучці подарував чимало яскравих та щасливих свят серця, ти – найчудовіший діда на світі. І сьогодні я хочу побажати тобі, дорогий, міцного здоров’я, як морози на Півночі, невтомного оптимізму душі та благополуччя у житті. Дідусь, будь завжди сильний, натхненний і щасливий.

З ювілеєм, дідусю. Внучка бажає тобі бадьорості, оптимізму, натхнення, гармонії душі та мужності серця. Ти — найкращий дід у світі. Будь молодий і веселий, нехай щодня дарує тобі, дорогий мій діду, чудове самопочуття, гарний настрій та удачу у всьому задуманому тобою.

З днем ​​народження, дідусь. Бажаю тобі, мій любий, залишатися гордим і сміливим орлом у небі щастя, бажаю сили крил та оптимізму душі, бажаю міцного здоров’я та світлих моментів радості. Нехай твою пам’ять турбують лише добрі спогади, нехай у твоєму житті відбуваються лише добрі події.

Вітаю з днем ​​народження діда. У твій ювілей онука бажає тобі здоров’я найміцнішого і надійного благополуччя, щастя довговічного і удачі постійної, везіння у всьому, поваги друзів і знайомих, бадьорості духу і доброго достатку, миру і розуміння в сім’ї.

Мій дорогий дідусю, прийми від онуки привітання. У твій ювілей від щирого серця бажаю частіше осяяти серця коханих своїми добрими усмішками, завжди давати надійні і вірні поради, не засмучуватися через дрібниці життя і залишатися міцним, здоровим, веселим, успішним чоловіком ще довгі роки.

Дідусю, я вітаю тебе з ювілеєм! Хочу побажати тобі величезного щастя, багато вільного часу, міцного здоров’я та гарного настрою! Нехай мрії, навіть дитячі, здійсняться. Нехай увагою та турботою будуть огорнуті твої надійні плечі. Хочу, щоб усі побажання тобі збулися!

Дорогий дідусю, твоя онука щиро тебе вітає з твоїм ювілеєм. Я тобі бажаю з кожним днем ​​стає тільки міцнішим і сильнішим, бадьорішим і оптимістичнішим, веселішим і добрішим, щасливішим і успішнішим. Міцного здоров’я тобі, діда, сімейного тепла та світла.