Сьогодні всюди посмішки, чути побажання та привітання рідній школі з ювілеєм! Ми велика дружна шкільна сім’я, яка з року в рік розвивається та покращує свої показники! Нехай тут зростають таланти та щасливий буде кожен!

З ювілеєм! Нехай школа росте і розвивається, а в її стінах завжди буде чути дитячий сміх, а дзвінок із радістю кликатиме всіх на урок. Нехай школа дарує лише корисні знання, щоб кожен її випускник пишався тим, що навчався тут. Вітаю!

Вітаю з ювілеєм Школи та хочу побажати захоплюючих занять та дзвінких змін, великих прагнень та спільних перемог, міцної дружби та взаємоповаги у стінах цієї школи, процвітання та, безперечно, високого статусу навчального закладу на довгі роки.

Вітаємо Вас із ювілеєм навчального закладу, бажаємо процвітання, гідних учнів, згуртованості педагогічного колективу, успіху та нових досягнень.

Відзначаємо сьогодні ювілей нашої школи та хочемо побажати керівника, вчителям, техперсоналу, учням, їхнім батькам, спонсорам та всім нашим приятелем світлого майбутнього та успіхів у житті. Нехай у цих стінах панують щастя та взаєморозуміння!

Чудову школу вітаю із ювілеєм! Побажаємо їй популярності серед учнів, батьків та меценатів, а також процвітання, розвитку, перспективності, просування та зростання!

Дорога школа, з ювілеєм! Нехай ця кругла дата символізує величезну круглу медаль, відлиту з дорогоцінного сплаву безмірної поваги до вашого колективу, гордості за ваших учнів, за їхні минулі та майбутні успіхи, перемоги та досягнення.

У нашій школі сьогодні непростий день, мабуть, один із найбільш довгоочікуваних та особливих. Сьогодні наша школа відзначає свій ювілей, із чим я і вітаю. Я хочу побажати процвітання, всім учням успіху та нових перемог, а вчителям терпіння та здоров’я.

Адміністрацію, педагогічний склад, усіх працівників та дітей вітаємо з ювілеєм Школи. Бажаємо реалізації, поваги, успіхів, почуття виконаного обов’язку, легкості у пізнанні, дружніх колективів та податливого граніту науки.

Дорогі друзі, всіх щиро хочу привітати з ювілеєм нашої школи. Нехай наші викладачі дарують вірні знання нашим учням, нехай кожен школяр тут виявить свої таланти та здібності, нехай у стінах школи панує атмосфера розуміння та благополуччя. Бажаю всім оптимізму та міцних сил, цілеспрямованості та цікавих відкриттів, взаємодопомоги та бравих починань, плідного навчального процесу та веселого дозвілля.