Кохана! Ти мені так дорога! Почуття моє таке щире і надійне! Думати та мріяти про тебе – це вже величезне щастя! Любов до тебе робить мене добрішим і благороднішим. Вона надає мені сили та віри у себе. Кожна мить мого життя наповнена любов’ю до тебе!

Моя кохана, я так люблю тебе сильно. У твоїх ясних і гарних очах я бачу своє відображення і моє серце в такі хвилини точно б’ється швидше. Ти моя зірочка, найяскравіша, наймоя моя.

Кохана моя, ніжна, мила і золота, я так дуже люблю тебе. Закохався назавжди з перших днів нашої зустрічі. Ти радість моя, світло в моєму житті, вогонь у моєму серці. Я дуже щасливий з тобою.

Засинаю і бачу твою посмішку, відчуваю тепло твоїх долонь, ніжний аромат оксамитової шкіри… Мій скарб, мій ангел, моя душа, жити без тебе не можу! Кохаю всім серцем і нікому ніколи не віддам.

Дорога, ти в мене така чудова, дякую, що погодилася бути зі мною! Ти щодня даруєш мені своє тепло та посмішку, ти щодня веселиш мене і розчулюєш, ти щодня приносиш у моє життя радість та щастя! Люблю тебе, моя люба!

Дорога, ти для мене дуже багато важиш, ти для мене восьме диво світу, яке надто дороге, щоб його втрачати, яке знаходиться в глибині мого серця. Я тебе люблю і обіцяю бути поряд завжди!

Моя кохана, ти моя ніжна квітка, яка випромінює неймовірний аромат та красу! Я в захваті від тебе щохвилини і досі не вірю щастю, що звалилося на мене! Кохаю.

Все найкраще в житті пов’язане з тобою, моя любов. Скільки ти подарувала мені ніжності, усмішок, гарячих обіймів. Я обіцяю, що ніколи в боргу не залишусь, оточу тебе турботою та поцілунками.

Моя кохана, моя зірка, моя краса, я дуже люблю тебе! Ти моє щастя кожного дня, моя чарівність, моє миле створіння. Я нікому і ніколи не віддам тебе, дуже люблю!

У тобі мені хочеться розчинятися, з тобою мені хочеться щомиті проводити, щоб милуватися красою твоєю, ловити погляди і оточувати тебе своєю нескінченною турботою і любов’ю. Ти мій всесвіт!