Кохана! При думці про те, що поряд зі мною така жінка, я почуваюся окриленим. Я розумію, що це і є те щастя, про яке мріє кожен. Мені неймовірно пощастило: я зустрів найчарівнішу жінку. Зроблю все для нашого щастя.

Улюблена моя, бажана, я хочу, щоб ти завжди пам’ятала: для мене ти найдорожча, найцікавіша, найкраща. Ти чудова господиня, ти неповторна жінка.

Знаєш, чому я посміхаюся, дивлячись на тебе? Тому що ти в мене чудова. Ти така гарна, мила, ніжна, сяюча зсередини, повітряна та постійно натхненна. З тобою відчуваю, що живу, з тобою я відчуваю щастя!

Дорога та єдина! Не втомлюся говорити про своє почуття до тебе. Люблю тебе відколи вперше побачив. Згодом кохання моє не згасає. Вона вкорінюється в моєму серці, щоб ніколи більше не залишати його. Немає нікого кращого і милішого за тебе.

Добра, ніжна, мила, чарівна, щира, гарна. Я тебе міцно люблю і завжди любитиму. Я тобою дорожу і постійно бажатиму. Ти — мій світ, моя втіха, моя наснага, мій стимул, моя радість.

Будь унікальною, не порівнюй себе з іншими, отримуй досвід, вір у себе, використовуй усі шанси для досягнення заповітних цілей, перебувай у позитивному настрої. Будь щасливою завжди і скрізь, підкоряй світ своїми щирими очима та чудовою посмішкою.

Будь на легке, не дивись на цифри, показуй свою експертність, більше довіряй, цінуй увагу, говори про важливе, завжди вибирай позитивну відповідь, кардинально підкоряй світ своєю неоднозначністю.

Більше подорожей, менше стресу, тимчасових сумів, тривалих годин щастя та успіху. Нехай кожна хвилина буде розписана приємними та значущими подіями, зустрічами та процедурами. Будь найкращою у всіх своїх починаннях.

Тебе називаю я не просто так своєю найулюбленішою жінкою. У тобі я бачу ідеал, ніжність, світло, чистоту, доброту та щирість. Для мене ти та, з ким хочеться поділити своє щастя, подарувати весь час і віддати своє серце.

Найкраща людина на світі – це ти, моя рідна та кохана жінка. Ти — бутон найкрасивішої троянди, яка розпускається при теплих промінчиках сонця. Ти прекрасна. Ти саме те щастя, яке я шукав у житті. Дякую тобі за те, що ти завжди поряд!