Знаєш, любий, я тебе дуже люблю і ціную, тому обіцяю ніколи не зраджувати і бути поруч навіть у найважчу хвилину. Ти робиш мене щасливою, змушуєш літати у хмарах від щастя, тому я хочу дарувати тобі те саме!

Бажаю тобі, коханий, блискучих успіхів та карколомних перемог. Нехай кожна хвилина твого життя буде сповнена натхненням, позитивом, свіжими ідеями та неймовірними феєрверками радісних емоцій.

Якщо ти поруч, то я пурхаю, якщо дивишся на мене, то завмираю в передчутті. Заради нашої любові хочеться робити щось прекрасне, щоби серця стукали, зігрівалися теплом один одного. Ти мій коханий!

Якщо мене запитають, за що я тебе люблю, то не доведеться навіть думати, адже твій характер і твоє ставлення варті взаємності, тепла та щирості. Ти неймовірний, і я так рада, що ми разом.

Дорогий, моєї любові немає кордонів. Я хочу дбати про тебе і бути поряд з тобою за всіх часів — у радості та горі, у хворобі та здоров’ї. Я обіцяю підтримувати тебе у всьому і бути найкращим другом.

Дорогий! Раптом захотілося розповісти про свою любов до тебе! Ти в мене незвичайний. Люблю тебе трепетно, щиро. Почуття мої мають нев’янучу силу. Їх неможливо змінити, послабити, знищити. Ними живу, дихаю. Твоє щастя – це моє умиротворення!

Любий мій, я тебе дуже люблю. Ти моя опора, підтримка, друг і найулюбленіша і найрідніша людина. Ти змушуєш мене посміхатися, коли хочеться плакати, змушуєш підніматися, коли здається, що нема сил, ти моє все, все моє життя!

Дорогий і найрідніший мій! Відкрию своє серце. Тільки ти живеш у ньому, тільки тобі воно б’ється. Почуття, яке я відчуваю до тебе, і є любов, яка долає всі перепони та труднощі. Люблю тебе чистим і ніжним коханням! І це навіки!

До чого складно виразити почуття, коли любиш! Ти надихаєш на зухвалі звершення, досягнення цілей. Коли ти поряд, хочеться літати. Твоя присутність дає найпотужніший заряд, здатний долати будь-які перепони, створювати прекрасне.

У моєму серці одного разу спалахнув вогник — це я зустріла тебе! З того моменту радісне хвилювання мене не відпускає. Люблю тебе, і це почуття окрилює, надихає, робить щасливою!