Знаєш, любий, наше таємне кохання мені навіть дуже подобається! У ній є іскра, у ній є безумство, у ній є щось таке таємниче та потаємне, чого немає ні з ким. Я тебе дуже люблю і сподіваюся, що наші почуття незабаром стануть чимось більшим!

Живи на повну котушку! Не бійся своїх бажань! Саме такого тебе я закохалася. Твоя відкритість, легкість та ненав’язливість підкорили моє серце.

Дорогий, я тебе дуже люблю і ціную все, що ти для мене робиш. З тобою я почуваюся бажаною та коханою. Скоріше б вирішилося питання з твоєю дружиною, я хочу, щоб ти був мій!

Грань між раєм та пеклом — це місце наших довгоочікуваних зустрічей. Від божественного злету до падіння в агонію пристрасті, що обпалює. До зустрічі з тобою я не відчувала себе настільки живою та бажаною. Люблю це!

Кажуть, що кохання з часом минає, але це не наш випадок. Я любитиму тебе вічно, я не дозволю нікому руйнувати наше щастя, не дозволю забрати тебе у мене, не дозволю нашим серцям розбитися!

Кажуть, любов приходить не до всіх. Мені пощастило. Я знайшла її. Або вона знайшла мене. Можу чесно зізнатися, що закохана до непритомності. Цьому причина лише ти. Я люблю тебе!

У нас диявольська суміш важких поглядів, трепетних дотиків, пристрасних ароматів і жадібних поцілунків, ніхто й ніщо не зможе мені цього замінити. Я люблю тебе і бажаю бути з тобою, незважаючи ні на що й попри все.

У моїй голові коїться бедлам, від змішання почуттів і бажань мене кидає з крайнощів у крайність. Я відчуваю твій подих, який обпалює мене, і я не можу відмовити собі в задоволенні бути твоєю і любити тебе без обмежень.

Мені дуже пощастило, що в моєму житті з’явився ти, мені здається, що я знову знайшла крила, а всередині мене зародилися почуття пристрасті, про які я так давно забула. Так добре бути в твоїх обіймах, обпалюватися від твого дихання.

Як же я тобою зачарована, як же люблю і тремтіти перед тобою. Моя пристрасть пожирає все на своєму шляху, наче вулкан, наче ураган. Ти пробудив у мені те, що інші ніколи не зможуть. Кохаю!