Дорогий мій, коханий чоловік, вітаю нас із бірюзовим весіллям, із 18-річчям нашого сімейного життя. Наш шлюб став повнолітнім, і я бажаю, щоб для нас відкрилися нові простори та нові можливості. Милий мій, нехай наші почуття не згаснуть, нехай наше життя буде сповнене бірюзових надій та мрій, гарних подарунків та сюрпризів.

Дорогий мій чоловік, вітаю тебе з нашим бірюзовим весіллям, з 18-річчям нашого шлюбу. Згадай себе у 18 років — сповнений надій та амбіцій, впевнений у собі та готовий перемагати. І я бажаю тобі, коханий, як і раніше бути таким же сміливим, рішучим, бадьорим та енергійним. Нехай наше життя буде суцільною світлою бірюзовою смугою щастя, радості та благополуччя.

З бірюзовим весіллям, дорогий чоловік. Наш шлюб став повнолітнім, йому вже раптом ти забув цілих 18 років, а це вік амбіцій і великих прагнень, впевненості, рішучості та завзятості. Тому я хочу побажати тобі, любий чоловіку, залишатися юним у душі і нізащо не втрачати своєї впевненості. Нехай у наші спільні 18 років доля виключить із життя біди та розчарування, нехай попереду у нас буде не просто світле майбутнє, а майбутнє, сповнене успіхів, виправданих надій, щасливих історій, веселих свят та радісних новин.

Як і раніше коханий і найдорожчий, як і раніше, бажаний і єдиний мій, вітаю тебе з нашим бірюзовим весіллям, ми досягли з тобою повноліття в шлюбі! Бажаю тобі залишатися найбадьорішим і веселим, найвідважнішим і найрозумнішим, найкращим і найулюбленішим мною. Нехай наша сім’я гріється в променях щастя, нехай у нашому домі сяє бірюза надій та радості.

Вітаю тебе, любий мій чоловік, з 18-річчям нашого спільного життя, з бірюзовим весіллям. Бажаю завжди такої ж світлої, доброї смуги в житті, як символ нашої дати, бажаю залишатися міцним і здоровим чоловіком, коханим і люблячим чоловіком, дбайливим та чудовим батьком. Нехай довго-довго у нас все буде дивно-дивно.

Дорогий чоловік, вітаю тебе з нашим бірюзовим весіллям, нашій родині сьогодні 18 років! Бажаю, щоб у метушні буднів, у кругообігу сімейних справ і турбот ми все ж таки не забували потопати в бірюзовому світі наших мрій, надій та ніжності. Бажаю тобі, рідний, завжди залишатися міцним чоловіком, який впевнено, красиво і гідно прокладає шлях до сімейного щастя, а я завжди буду поряд, завжди віритиму в тебе і дбайливо зберігати наше вогнище.