Мила моя, кохана дружина, вітаю нас із бірюзовим весіллям, з 18-річчям подружжя. Нехай попереду на нас чекають бірюзові горизонти та радісні моменти, щасливі події та яскраві дні. Я тебе так само шалено і сильно люблю і бажаю, щоб ти завжди залишалася моєю найкрасивішою, чудовою, незрівнянною королевою.

Мила моя дружина, вітаю тебе з нашим бірюзовим весіллям, з 18-річчям нашого спільного життя. Нехай бірюзовим буде небо для нас двох, нехай наша любов знову набуде ніжності та пристрасті, як почуття у 18-річних мрійників. Бажаю тобі, рідна, бути завжди прекрасною, почуватися щасливою поряд зі мною. І нехай у нашій родині не буде сварок і непорозумінь, нехай вірними нашими супутниками будуть взаємна турбота та любов.

Моя дружина кохана, з бірюзовим весіллям нас! Ти робиш мене щасливим 18 років, то нехай це триває нескінченно. Я вдячний, що ти поряд і ніколи не давала сумніватися в нашому коханні!

З бірюзовим весіллям, люба моя дружина. Нашому шлюбу сьогодні 18 років, ми стали з тобою повнолітньою парою. Ти в мене гарна і розумна, чарівна і ніжна, господарська та турботлива, я в тебе теж молодець, тож побажаю, щоб ми завжди любили один одного і спільними стараннями, зусиллями, надіями, мріями щодня перетворювали на дивовижну історію чи радісне свято за великим столом у колі наших коханих людей під музику нашого бірюзового щастя.

Моя чарівна, чудова дружина, вітаю тебе з бірюзовим нашим весіллям, з 18-річчям сімейного життя. Бажаю залишатися такою ж ніжною, чуйною, милою, доброю, щирою, турботливою, променистою, наче бірюза надій мого серця. Нехай у нашій сім’ї панує любов, а в будинку завжди тріумфує свято щастя.