У день вашого першого спільного ювілею бажаю безмежного щастя, незгасного кохання та безліч чудових миттєвостей.

5 років разом – перший невеликий ювілей! У цей значущий для сім’ї день бажаю вам сонячних, щасливих днів, радісних миттєвостей, чудес та чарівництва.

Вітаю вас із Дерев’яним весіллям! Нехай ваш союз стає міцнішим з кожним роком, кохання цвіте, а в домі завжди буде гармонія та мир. Щастя вам!

Вашій родині вже п’ять років. Нехай з кожним роком вогонь кохання розпалюється все сильніше, нехай горить вічно і висвітлює дорогу до світлого майбутнього.

Вітаємо вас із дерев’яним весіллям, нехай у вас усе йде мирним руслом, будьте одне одному доповненням, та нехай іскра між вами продовжує жити довго!

Вашому весіллі вже п’ять років, ви тримаєте планку дуже добре, будьте завжди такими, важливіше жити разом і терпіти ніж бездумно псувати один одному настрій! З ювілеєм!

Вітаємо вас із 5-ти річною річницею! Нехай союз буде таким самим віковим, міцним, сповненим життям, як дерево!

Ваша родина за 5 років може похвалитися щирістю своєю та почуттями, що світлі та прекрасні. Нехай завжди міцним буде ваш союз. З дерев’яним весіллям!

Вітаємо вас із 5-ти річною річницею весілля! Нехай ваш шлюб буде міцним, довговічним та повним життя, як найвеличніші дерева!

Любіть один одного гаряче та пристрасно, живіть дружно та щасливо. Нехай у вашому будинку завжди панують затишок, тепло та комфорт.