Дорогі наші та чудові друзі, вітаємо вас із 5-річчям сімейного життя, з дерев’яними роковинами. Від душі бажаємо вам, щоб жодні вітри та життєві грози не змогли зламати дерево вашої родини. Бажаємо, щоб щастя і любов ніколи не залишали ваш будинок, щоб ви завжди розуміли один одного і виявляли вірну турботу.

Дорогі наші друзі, ось уже 5 років, як ви живете у щасливому шлюбі чудовою та міцною родиною. Сьогодні ми вас вітаємо з дерев’яним весіллям і побажати хочемо, щоб у вашій родині чоловік був могутнім і важливим дубом, який забезпечить спокій і достаток будинку, а дружина, щоб була ласкавою та ніжною березою, що вірно зберігає затишок сімейного вогнища. Щастя вам та благополуччя.

Дорогі та милі наші друзі, ми вас щиро вітаємо з 5-річчям вашого сімейного життя, з дерев’яним весіллям. Нехай дерево вашої родини має міцне та міцне коріння, високий і стійкий стовбур, пишну та багату крону. Миру вашій родині, благополуччя та доброго щастя.

Друзі! З роковинами весілля вас! Сьогодні ви святкуєте дерев’яне весілля. Нехай же союз ваш буде міцний, як дуб, непорушний, як вяз, довговічний, як ялина. Нехай ваше сімейне дерево має багато гілок. Будьте щасливі!

Дорогі наші друзі, вітаємо від душі вас із дерев’яною датою вашого сімейного життя, з 5-річною річницею. Бажаємо вам дубового здоров’я, березової ніжності, тополиної радості, букової краси, аромату акації, кленового щастя та кохання кольору сакури.

Вітаємо вас із п’ятьма роками разом! За традицією, у цей день належить дарувати щось дерев’яне, але це насамперед символ фортеці вашої родини. Дерево воно здається простим і легким, але часто не знайти нічого надійнішого. Тож, друзі, будьте щасливі разом!

Наша солодка парочка, вітаємо вас із 5-річчям вашого весілля, з дерев’яними роковинами. Хочемо вам побажати, щоб ваші деревця – дерево щастя, дерево благополуччя, грошове дерево, дерево удачі, дерево кохання – росли та міцнішали. Щоб ви за ними добре доглядали і пожинали добрий урожай. Друзяки наші, любіть один одного міцно і будьте щасливі, незважаючи на погоду за вікном та погляди оточуючих.

Друзі сьогодні вітають чудову пару, дружну родину із 5-річчям спільного життя, з дерев’яними роковинами. Нехай у вашому житті буде рівний і міцний стовбур, пишна крона щастя, довгі гілки успіху, велике листя удачі і найміцніший корінь вашого кохання та сімейного блага.